Referent obchodu a nákupu

Ideal Center, s.r.o.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Od 980 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi, osobné stretnutia
- Prijímanie požiadaviek a objednávok od zákazníkov
- Vypracovanie cenových ponúk, potvrdenie objednávok zákazníka
- Zabezpečenie tovaru a materiálu pre zákazky
- Zodpovednosť za plnenie potvrdených objednávok
- Prijímanie a vyhodnocovanie požiadaviek pre nákup tovaru
- Vytvorenie objednávok v programe Omega a ich zaslanie dodávateľom
- Zodpovednosť za dodanie objednaného tovaru a materiálu
- Predkladanie správ činností a výsledkov práce nadriadenému

-motivačná pohyblivá zložka mzdy
-možnosť získania ďalších odmien:
*možnosť získania mesačnej odmeny od vedúceho do výšky 150 EUR
*možnosť získania bonusu pre najlepších v hodnote 100 EUR k základnému platu
*možnosť získania jednorazovej ročnej odmeny podľa počtu odpracovaných mesiacov v závislosti od zisku firmy
-zvyšovanie mzdy po odpracovaní 2 a 4 rokov (základná aj pohyblivá zložka mzdy)
-príspevok na stravnú poukážku nad rámec zákona
-Mikulášsky balíček pre deti zamestnancov, vianočný darček
-pružná pracovná doba
-možnosť profesionálneho a osobnostného rozvoja (školenia)
-zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v mladom a ambicióznom tíme
-práca na hlavný pracovný pomer (nie dohoda)

-miesto výkonu práce v sídle firmy (Poprad-Matejovce)+služobné cesty ( nie pravidelné).
-Služobné cesty začínajú prevažne v mieste sídla firmy-Poprad-Matejovce.
-ovládanie programu Omega výhodou, nie podmienkou.
-aktívny vodič podmienka
-firma neposkytuje ubytovanie
-Hľadáme človeka s nadšením pre tento typ práce má obchodného ducha a vie ostatných nadchnúť pre prácu.
-Termín nástupu: ideálne ihneď príp. dohodou s úspešným kandidátom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-etika, zodpovednosť, lojálnosť, spoľahlivosť, organizačné schopnosti, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, ctižiadostivosť, asertivita, schopnosť robiť rozhodnutia

Povrchová úprava kovových výrobkov z ocelí, hliníku a zinku práškovými farbami, ktoré sú ekonomicky výhodné a ekologicky neškodné.
Viac informácií nájdete na našej stránke https://www.idealcenter.sk/ alebo na našom facebooku IDEAL CENTER alebo na linkedin

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personalista
E-mail: poslať životopis
ID: 4818018  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac