Referent skladu

Ideal Center, s.r.o.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
ihneď (podľa dohody)
Od 850 EUR/mesiac+ pohyblivá zložka mzdy 15% výška mzdy závisí od počtu odpracovaných rokov v obore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​- Evidencia pohybov skladových položiek v programe Omega
- Vytváranie nových sladových kariet v programe Omega
- Kontrola dodacieho listu a porovnanie položiek s objednávkou
- Potvrdenie dodacích listov a vytvorenie potrebných dokumentov pre expedíciu
- Označenie, organizácia a archivácia skadových dokumentov
- Evidencia nakládok a vykládok
- Aktualizácia súboru „Týždenný plán objednávok“

-Možnosť získania mesačnej odmeny od vedúceho až do výšky 150 EUR
-Možnosť získania mesačného bonusu pre najlepších vo výške 100 EUR
-možnosť získania jednorázovej ročnej odmeny do výšky základnej mzdy
-Zvyšovanie mzdy po odpracovaní 2 a 4 rokov
-Mikulášsky balíček pre deti zamestnancov, vianočný darček
-Zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v mladom a ambicióznom tíme
-Práca na hlavný pracovný pomer (nie dohoda)
-Možnosť kariérneho rastu
-Pružná pracovná doba

Hľadáte stabilné zamestnanie? Naša spoločnosť je stabilná aj počas covid-19! Naším záujmom je podporiť a pomôcť svojim zamestnancom. Výplata u nás nikdy nemešká a hodnotíme zamestnancov na základe ich výkonu, nie ich vlastností! Táto práca je Vašou šancou naučiť sa niečo nové, získať nových kolegov a postupovať vyššie v rámci firmy. Tak neváhajte a pridajte sa k nám! Hľadáme pozitívnych ľudí, ktorí majú chuť pracovať a zmeniť svoj život. Pozícia nie je vhodná pre absolventa, hľadáme uchádzača s minimálne 2-ročnou praxou ako pracovník skladu. Hľadáme pracovníka, ktorý bude zodpovedný, spoľahlivý a bude chcieť pracovať a zdokonaľovať sa.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem pracovať u nás.
Tešíme sa na Vaše životopisy :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

skladník

Počet rokov praxe

2

Etika, zodpovednosť, lojálsnosť, spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, strategické myslenie, časová flexibilita, schopnosť robiť rozhodnutia, improvizačné spôsobilosti, adaptabilita, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť),

Povrchová úprava kovových výrobkov z ocelí, hliníku a zinku práškovými farbami, ktoré sú ekonomicky výhodné a ekologicky neškodné.
Viac informácií nájdete na našej stránke https://www.idealcenter.sk/ alebo na našom facebooku IDEAL CENTER alebo na linkedin

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personalista
E-mail: poslať životopis
ID: 4794704  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac