Obchod - manažér (vedúci) oddelenia

Ideal Center, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 4760, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
ihneď (podľa dohody)
Mzdové podmienky (brutto)
1 575 EUR/mesiac+ % z obratu zákazníkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a kontrola práce podriadených, zabezpečenie plnenia ich pracovných povinností
- komunikácia a starostlivosť o zákazníka
- pravidelné návštevy klientov, osobné stretnutia a jednania so zákazníkmi
- vyhľadávanie a oslovovanie nových zákazníkov
- vytváranie a odsúhlasovanie cenových ponúk
- riešenie požiadaviek, dotazov a výhrad zo strany zákazníka
- odsúhlasovanie objednávok pre nákup
- ďalšie činnosti spojené s riadením divízie Obchod
- zodpovednosť za rozrastanie zákazníckej klientely
- zodpovednosť za zvyšovanie obratu firmy
- zodpovednosť za profitabilitu zákaziek
- zodpovednosť za vysokú úroveň spokojnosti zákazníkov

- mesačná pohyblivá zložka - osobné hodnotenie do výšky 5% zo základného platu
- mesačná pohyblivá zložka - % z obratu zákazníkov
- možnosť získať mesačnú odmenu do výšky 150€
- možnosť získať bonus pre najlepších v hodnote 100€ k základnému platu
- možnosť získať jednorázovú ročnú odmenu podľa počtu odpracovaných mesiacov v závislosti od zisku firmy
- automatické navýšenie mzdy po odpracovaní 2 a 4 rokoch (základná aj pohyblivá zložka mzdy)
- príspevok na stravu nad rámec zákona
- Mikulášsky balíček pre deti zamestnancov, vianočný darček
- pružná pracovná doba
- možnosť profesionálneho a osobnostného rozvoja (školenia)
- zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v mladom a ambicióznom tíme
- práca na hlavný pracovný pomer (nie dohoda)

Hľadáme nového kolegu do nášho tímu! Neváhajte a pridajte sa k nám! Pošlite svoj životopis na [email protected]
Všetky životopisy si zodpovedne pozrieme a vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.
Zmeňte svoj život! Začnite nový rok úspešným začiatkom kariéry!
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
KROS Omega - Pokročilý
Strojopis - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5 rokov praxe ako obchodný zástupca a 2 roky ako riadiaci pracovník

Počet rokov praxe

5

- schopnosť riadiť team (momentálne menší 3-členný tím), robiť rozhodnutia a dosahovať výsledky
- reprezentačné vystupovanie
- vysoké prezentačné, komunikačné a vyjednávacie schopnosti
- etický, spoločenský, optimistický a emočne vyrovnaný
- zodpovedný, pracovitý, samostatný a precízny
vyžadujeme spoľahlivosť, organizačné schopnosti, ctižiadostivosť, asertivitu, dochvíľnosť
- znalosť programu Omega výhodou, nie podmienkou
- prax 5 rokov v strojárskom priemysle
- po zaučení možná práca z domu po dohode

Povrchová úprava kovových výrobkov z ocelí, hliníku a zinku práškovými farbami, ktoré sú ekonomicky výhodné a ekologicky neškodné.
Viac informácií nájdete na našej stránke https://www.idealcenter.sk/ alebo na našom facebooku IDEAL CENTER alebo na linkedin

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4452106  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 575 EUR/mesiac