Obchodný zástupca

Ideal Center, s.r.o.

Miesto práce
Matejovce, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 010 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vyhľadávanie nových kontaktov a nových zákazníkov
-Prijímanie požiadaviek a objednávok od zákazníkov
-Osobné stretnutia so zákazníkmi
-Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,
-Vypracovanie cenových ponúk, potvrdenie objednávok zákazníka
-Zodpovednosť za splnenie potvrdených objednávok
-Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti za účelom zabezpečenia plnenia objednávok zákazníkov
-Firemná prezentácia na rôznych výstavách a veľtrhoch
-Pripravuje reklamný a propagačný materiál pre výstavy, propagačné akcie a veľtrhy,
-Zabezpečuje vypracovávanie marketingového plánu a nástrojov pre kontakt so zákazníkom
-Podávanie tyždenných reportov

-Mesačná prémia – percentuálna odmena z obratu nových zákazníkov
-Mesačná prémia - osobné hodnotenie 5% zo základného platu
-Možnosť získania mesačnej odmeny od vedúceho do výšky 150 EUR
-Možnosť získania bonusu pre najlepších v hodnote 100 EUR k základnému platu
-Možnosť získania jednorazovej ročnej odmeny podľa počtu odpracovaných mesiacov v závislosti od zisku firmy
-Zvyšovanie mzdy po odpracovaní 2 a 4 rokov
-Príspevok na stravnú poukážku nad rámec zákona
-Mikulášsky balíček pre deti zamestnancov, vianočný darček
-Pružná pracovná doba
-Možnosť profesionálneho a osobnostného rozvoja (školenia)
-Zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v mladom a ambicióznom tíme
-Práca na hlavný pracovný pomer (nie dohoda)

PONÚKANÉ MIESTO JE DLHODOBÉHO STABILNÉHO CHARAKTERU, NIE IBA NA DOČASNÚ NIEKOĽKO MESAČNÚ VÝPOMOC.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe posúdenia zaslaných životopisov.
Miesto výkonu práce (pravidelné pracovisko) je sídlo firmy v Poprade-Matejovciach. Práca zahŕňa služobné cesty a aj výkon práce v kancelárii. Nie je to práca, kde je obchodný zástupca výlučne na cestách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

-aktívny vodič
-etika, zodpovednosť, lojálnosť, spoľahlivosť, organizačné schopnosti, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, ctižiadostivosť, asertivita, schopnosť robiť rozhodnutia
-znalosť programu Omega výhodou, nie podmienkou

Povrchová úprava kovových výrobkov z ocelí, hliníku a zinku práškovými farbami, ktoré sú ekonomicky výhodné a ekologicky neškodné.
Viac informácií nájdete na našej stránke https://www.idealcenter.sk/ alebo na našom facebooku IDEAL CENTER alebo na linkedin

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3804004  Dátum zverejnenia: 29.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 010 EUR/mesiac