Údržbár

Ideal Center, s.r.o.

Miesto práce
Matejovce, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
Dohodou
5,17 EUR/hod.4,10 EUR/hod. + pohyblivá zložka mzdy do 15% z mesačného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-bežné prevádzkové opravy zariadení na lakovacích linkách, údržbárske práce a oprava, inštalatérske a elektrárenské práce,
-bezodkladné riešenie vzniknutých problémov a nedostatkov zariadení a budovy firmy,
-zabezpečenie plynulého chodu strojov a zariadení,
-starostlivosť o letnú údržbu strojov, zariadení, budovy firmy a jej areálu,
-vykonávanie pravidelnej plánovanej údržby a kontroly podľa harmonogramu

-automatické zvyšovanie mzdy po odpracovaní 2 a 4 rokov (základná aj pohyblivá zložka mzdy)
-príspevok na stravnú poukážku nad rámec zákona
-dochádzkový bonus 30 EUR/mesiac za vzornú dochádzku, bonus za odpracované nadčasy 30 EUR/mesiac
-možnosť získania mesačnej odmeny od vedúceho do výšky 150 EUR
-možnosť získania bonusu pre najlepších v hodnote 100 EUR k základnému platu
-možnosť získania jednorazovej ročnej odmeny podľa počtu odpracovaných mesiacov v závislosti od zisku firmy
-mikulášsky balíček pre deti zamestnancov, vianočný darček
-možnosť profesionálneho a osobnostného rozvoja (školenia)
-zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v mladom a ambicióznom tíme
-práca na hlavný pracovný pomer (nie dohoda)

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o zamestnanie na základe zaslaného životopisu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor telefonicky. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Ukončené stredoškolské vzdelanie, nie je potrebné odborné vzdelanie v danej oblasti. Pracovník bude zaškolený do potrebných pracovných procesov. Prioritou je záujem o danú pracovnú oblasť a chuť sa v danej problematike rozvíjať a vzdelávať.
-Osvedčenie o odbornej spôsobilosti vyhláška 508/2009 (min. § 21)-veľkou výhodou
-Preukaz obsluhy VZV, zváračský preukaz-výhodou.

-Ak máte záujem nezáväzne zistiť ako sa u nás pracuje, tak nás neváhajte kontaktovať a dohodneme sa na termíne, kde sa zoznámite s firmou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-etika, spoľahlivosť, pozornosť, samostatnosť, manuálna zručnosť
-zodpovedný prístup k práci

Povrchová úprava kovových výrobkov z ocelí, hliníku a zinku práškovými farbami, ktoré sú ekonomicky výhodné a ekologicky neškodné.
Viac informácií nájdete na našej stránke https://www.idealcenter.sk/ alebo na našom facebooku IDEAL CENTER alebo na linkedin

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3697218  Dátum zverejnenia: 18.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,17 EUR/hod.4,10 EUR/hod. + pohyblivá zložka mzdy do 15% z mesačného platu