Chemik

Ideal Center, s.r.o.

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-pravidelne vykonáva kontrolné merania jednotlivých stupňoch predúpravy,
-zabezpečuje správnu koncentráciu chemických roztokov v jednotlivých stupňoch predúpravy,
-obsluha neutralizačnej stanice,
-manipuluje s chemickými a nebezpečnými látkami a odpadom v súlade s predpismi a normami ochrany životného prostredia,
-nakládka kontajnerov a manipulácia so sudmi.
-zabezpečuje výslednú kvalitu odpadových vôd,
-vykonávanie obhliadok a zberu chémie a jej následné triedenie,
-odoberanie vzoriek a následná analýza určených vzoriek a ich vyhodnotenie,
-zodpovedá za funkčnosť, uloženie meracích a testovacích pomôcok,
-čistenie a údržba chemických zariadení, iného chemického príslušenstva
-vedenie dokumentácie a inej príslušnej agendy,
-vzdelávanie sa v oblasti nových metód, techník a nástrojov,
-výkon údržbárskych prác.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

3,60 EUR/hod + prémie max. 15 % z mesačnej mzdy

-automatické zvyšovanie mzdy po odpracovaní 2 a 4 rokov (základná aj pohyblivá zložka mzdy)
-príspevok na stravnú poukážku nad rámec zákona
-dochádzkový bonus 30 EUR/mesiac, bonus za nadčasy 30 EUR/mesiac
-možnosť získania mesačnej odmeny od vedúceho do výšky 150 EUR
-možnosť získania bonusu pre najlepších v hodnote 100 EUR k základnému platu
-možnosť získania jednorazovej ročnej odmeny podľa počtu odpracovaných mesiacov v závislosti od zisku firmy
-mikulášsky balíček pre deti zamestnancov, vianočný darček
-možnosť profesionálneho a osobnostného rozvoja (školenia)
-zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v mladom a ambicióznom tíme
-práca na hlavný pracovný pomer (nie dohoda)

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o zamestnanie na základe zaslaného životopisu. Vybraní uchádzači budú pozvaný na pracovný pohovor tlefonicky. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Ukončené stredoškolské vzdelanie, nie je potrebné odborné vzdelanie v danej oblasti. Pracovník bude zaškolený do potrebných pracovných procesov. Prioritou je záujem o danú pracovnú oblasť a chuť sa v danej problematike rozvíjať a vzdelávať.

Ide o prácu vo výrobnej spoločnosti-prášková lakovňa, nejde o prácu v kancelárii/laboratóriu, a teda ide aj o manuálnu prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

-etika, lojalita, presnosť, spoľahlivosť, pozornosť,
-zodpovedný prístup k práci, analyzovanie a riešenie problémov, záujem o danú pracovnú oblasť.

Povrchová úprava kovových výrobkov z ocelí, hliníku a zinku práškovými farbami, ktoré sú ekonomicky výhodné a ekologicky neškodné.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IDEAL CENTER, s.r.o.
Priemyselná 4760
059 51 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Personalista
Tel.: 0905 837 564, 052 778 0106
E-mail: poslať životopis
ID: 3643547   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,60 EUR/hod + prémie max. 15 % z mesačnej mzdy