Vedúci oddelenia expanzie/získavanie nových zákazníkov

Ideal Center, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vyhľadávanie nových kontaktov a nových zákazníkov
-Prijímanie požiadaviek a objednávok od zákazníkov
-Osobné stretnutia so zákazníkmi
-Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,
-Vypracovanie cenových ponúk, potvrdenie objednávok zákazníka
-Zodpovednosť za splnenie potvrdených objednávok
-Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti za účelom zabezpečenia plnenia objednávok zákazníkov
-Firemná prezentácia na rôznych výstavách a veľtrhoch
-Pripravuje reklamný a propagačný materiál pre výstavy, propagačné akcie a veľtrhy,
-Zabezpečuje vypracovávanie marketingového plánu a nástrojov pre kontakt so zákazníkom
-Podávanie týždenných reportov

-motivačná pohyblivá zložka mzdy
-možnosť získania ďalších odmien:
*možnosť získania mesačnej odmeny od vedúceho do výšky 150 EUR
*možnosť získania bonusu pre najlepších v hodnote 100 EUR k základnému platu
*možnosť získania jednorazovej ročnej odmeny podľa počtu odpracovaných mesiacov v závislosti od zisku firmy
-zvyšovanie mzdy po odpracovaní 2 a 4 rokov (základná aj pohyblivá zložka mzdy)
-príspevok na stravnú poukážku nad rámec zákona
-Mikulášsky balíček pre deti zamestnancov, vianočný darček
-pružná pracovná doba
-možnosť profesionálneho a osobnostného rozvoja (školenia)
-zázemie v stabilnej a perspektívnej spoločnosti v mladom a ambicióznom tíme
-práca na hlavný pracovný pomer (nie dohoda)

-miesto výkonu práce v sídle firmy (Poprad-Matejovce)+služobné cesty. Služobné cesty tvoria 70%-80% pracovnej náplne, 20%-30% predstavuje prácu v kancelárii. Služobné cesty začínajú prevažne v mieste sídla firmy-Poprad-Matejovce.
-ovládanie programu Omega výhodou, nie podmienkou.
-aktívny vodič podmienka
-firma neposkytuje ubytovanie
-Hľadáme človeka s nadšením pre tento typ práce, ktorý rád šoféruje, má obchodného ducha a vie ostatných nadchnúť pre prácu.
-Termín nástupu: ideálne ihneď príp. dohodou s úspešným kandidátom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-etika, zodpovednosť, lojálnosť, spoľahlivosť, organizačné schopnosti, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu, ctižiadostivosť, asertivita, schopnosť robiť rozhodnutia

Povrchová úprava kovových výrobkov z ocelí, hliníku a zinku práškovými farbami, ktoré sú ekonomicky výhodné a ekologicky neškodné.
Viac informácií nájdete na našej stránke https://www.idealcenter.sk/ alebo na našom facebooku IDEAL CENTER alebo na linkedin

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3516654  Dátum zverejnenia: 20.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900