Technológ

Ideal Center, s.r.o.

Miesto práce
Matejovce, Poprad-Matejovce
Termín nástupu
Ihneď
790EUR/mes.-1120EUR/mes. (výška zákl. mesačnej mzdy závisí od preukázaných skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vypracovanie technologických postupov pre lakovanie komponentov
-analýza nových komponentov a návrh spôsobu ich lakovania
-kontrola dodržiavania technologických postupov
-vyhodnocovanie lakovacieho procesu
-predkladanie návrhov pre zlepšenie lakovacieho procesu, produktivity práce a kvality povlaku
-analýza nepodarkov, zistenie príčiny ich výskytu, návrh na odstránenie nedostatkov

-stravné lístky preplácané zamestnávateľom nad rámec zákona
-mesačné prémie závislé od výkonu zamestnanca
-odmena za odpracované nadčasy
-odmena za vzornú dochádzku
-navýšenie platu po 2 a 4 odpracovaných rokoch
-práca v stabilnej spoločnosti na pracovnú zmluvu (trvalý pracovný pomer, nie dohoda)

-pracovné miesto vyžaduje uchádzača s praxou a príslišným vzdelaním, nie je vhodné pre absolventov
-miesto výkonu práce-Poprad-Matejovce (priemyslený park)
-kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o zamestnanie, ktorí budú pozvaný na pracovný pohovor! Ostatným uchádzačom ďakujeme za záujem o prácu v našej firme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo/elektrotechnológia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-čítanie technickej dokumentácie a výkresov
-technické myslenie
-komunikačné schopnosti
-samostatnosť
-časová flexibilita (práca na 2 zmeny)
-etika, zodpovednosť, lojálnosť, spoľahlivosť, precíznosť, strategické myslenie
-prax v odbore výhodou, skúsenosti spojené s realizáciou technologického procesu

Povrchová úprava kovových výrobkov z ocelí, hliníku a zinku práškovými farbami, ktoré sú ekonomicky výhodné a ekologicky neškodné.
Viac informácií nájdete na našej stránke https://www.idealcenter.sk/ alebo na našom facebooku IDEAL CENTER alebo na linkedin

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3373291  Dátum zverejnenia: 21.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 790EUR/mes.-1120EUR/mes. (výška zákl. mesačnej mzdy závisí od preukázaných skúseností kandidáta)