Vedúci skladu

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6000, Malacky
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda je od 2.000,- eur (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie oddelenia príjmu, skladu materiálu,
• vedenie podriadených pracovníkov, kontrola dochádzky a dochádzkového systému,
• sklady a ich zariadenie,
• vykonávanie inventúry,
• sledovanie stavu zásob na priradených skladových miestach,
• koordináciu pohybu vratných obalov nakupovaného materiálu,
• riadenie nakládky a vykládky v určenej časti logistického oddelenia
bezpečný priebeh, používanie, manipuláciu, dopravu, skladovanie, čistenie, údržbu,
poriadok, opravy, vedenie prevádzkovej a sprievodnej dokumentácie a záznamov
skladu,
• za vyhodnotenie a kontrolu rizík a rizikových faktorov na zariadenie a prevádzku a
spracovanie návrhu opatrení k ich eliminácii,
• vybavenie zamestnancov OOPP, kontrolu a aktualizáciu bezpečnostného označenia,

Letný a zimný bonus
Kvartálne odmeny
Istota v zamestnaní
Zázemie stabilnej spoločnosti
Možnosť profesionálneho rozvoja

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v Slovenskom jazyku a v Nemeckom jazyku.
V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti automotive - PODMIENKA
- racionálne a analytické myslenie
- zmysel pre detail a zároveň zohľadniť celok
- schopnosť viesť ľudí, dobré komunikatívne znalosti
- flexibilita
- užívateľská znalosť práce na PC
- vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozef Polakovič
E-mail: poslať životopis
ID: 4773377  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac