Manažér logistiky

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6000, Malacky
Termín nástupu
ASAP
4 000 EUR/mesiacZákladná mzda je od 3.800,- eur. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a koordinácia činnosti v oddelení logistiky;
- vedenie skladového hospodárstva a dohľad na správne naskladnenie;
- vystavovanie príslušnej dokumentácie;
- príprava podkladov na expedíciu a vystavenie expedičných zoznamov;
- sledovanie a optimalizácia stavu zásob na pridelených skladových miestach;
- správa a spracovanie údajov v systéme;
- vykonávanie výpočtov kapacít a potreby materiálu;
- koordinácia zákazky;
- riadenie nábehov a výbehov dielov;
- zodpovednosť za bezpečnú prevádzku, používanie, manipuláciu, dopravu, skladovanie na pracovisku logistiky;
- objednávanie dopravy u externých firiem;
- kontrola dodržiavania opatrení na elimináciu rizík a rizikových faktorov;
- denná komunikácia v nemeckom jazyku

Letný a zimný bonus
Kvartálne bonusy
Istota v zamestnaní
Zázemie stabilnej spoločnosti
Služobný automobil na súkromné účely
Mobilný telefón a notebook

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis v Slovenskom jazyku a v Nemeckom jazyku.
V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP Fiori - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v oblasti automotive - PODMIENKA
- racionálne a analytické myslenie
- zmysel pre detail a zároveň zohľadniť celok
- schopnosť viesť ľudí, dobré komunikatívne znalosti
- flexibilita
- užívateľská znalosť práce na PC
- vodičský preukaz sk. B

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Boškovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4762705  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac