Projektový koordinátor (Werkspilot)

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6000, Malacky
Termín nástupu
ASAP
2 800 EUR/mesiacZákladná mzda je od 2.800,- eur ( odvíja sa od skúsenosti a kvalifikácie uchádzača) + kvartálne a polročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účelom pozície je: koordinácia nábehu nových projektov vo výrobnom závode
- Koordinuje a riadi všetky činnosti vo výrobnom závode spojene s nábehom nových projektov a produktov od výroby prvých predsériovych dielov až po sériovú výrobu
- Zabezpečuje súčinnosť všetkých oddelení vo výrobnom závode vrámci nábehu nových projektov a produktov
- Zodpovedá za riadenie projektového manažmentu vo výrobnom závode v súlade s požiadavkami VW noriem, Formel Q a normy IATF 16949
- Pravidelne komunikuje s projektovým manažérom v centrále s cieľom výmeny informácii
- Komunikuje požiadavky výrobného závodu tykajúce sa nových projektov na projektového manažéra, príp. ostatných členov projektového tímu v centrále
- Vytvára termínové plány pre všetky činnosti výrobného závodu spojene s nábehom nových projektov a produktov so zreteľom na dodržiavanie všetkých míľnikov definovaných zákazníkov
- Plánuje, organizuje a riadi všetky stupne výkonnostných testov výrobnej linky počas nábehu v súlade s požiadavkami Formel Q
- Koordinuje a riadi všetky činnosti vo výrobnom závode spojene so zmenovým konaním v sériovej produkcii
- Vytvára všetku spolusúvisiacu dokumentáciu vrámci zmenového konania
- Zodpovedá za uzavretie všetkých úloh a prebratie projektu z centrály pred SOP
- Zodpovedá za interne odovzdanie projektu do serie max. 3 mesiace po SOP – predpokladom je uzavretie všetkých otvorených úloh na projekte vrátane dosiahnutia budgetovanych KPI projektu
- Zodpovedá za riadenie zmenového konania v súlade s požiadavkami VW noriem, Formel Q a IATF 16949
- Zúčastňuje sa na zákazníckych a certifikačných auditoch, kde zodpovedá za prezentovanie projektového manažmentu a zmenového konania za výrobný závod

Príjemné pracovné prostredie
Výhodné platové podmienky (všetky benefity budú ozrejmené na osobnom pohovore)
Stála práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
Stravovanie v závodnej jedálni
Letný IDEAL Festival, Vianočný večierok a iné

Prosíme uchádzačov, ktorých oslovila naša ponuka voľného pracovného miesta, aby nám zasielali životopisy taktiež v nemeckom alebo anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za prejavený záujem.
V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ / VŠ technického smeru VÝHODOU

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Organizačné schopnosti, technické a analytické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť, dobré komunikačné zručnosti, skúsenosti s vedením tímu.
Prax v odbore min. 3 roky, komunikatívna znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka , znalosť práce na PC

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Boškovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 4751437  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac