Teamleader

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6000, Malacky
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacod 900 EUR/mesiac od 900,- eur nástupná mzda počas skúšobnej doby. Po skúšobnej dobe navýšenie + mesačné bonusy, letný a zimný bonus a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dohľad nad spotrebou, priebežným doplňovaním materiálu do zariadenia v rámci výrobného segmentu a zaistenie triedenia vzniknutého odpadu vo výrobe s platnými predpismi;
• udržiavanie výrobného zariadenia v chode;
• dohľad nad správnym užívaním strojov s ohľadom na bezpečnosť práce. Nedostatky hlási majstrovi výroby, popr. technikom;
• riešenie denných prevádzkových problémov na linke;
• zadávanie úloh zamestnancom počas prestojov na linke;
• zodpovedný za dodržiavanie pracovných predpisov;
• vedenie dokumentácie na linkách;
• zaškoľovanie operátorov na linkách;

Moderné a montážne pracovné linky
Dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
Stravovanie vo vlastnej jedálni
Práca v trojzmennej prevádzke
Mesačné prémie
Letný a zimný bonus
Ostatné benefity budú ozrejmené na osobnom pohovore

V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Technické a analytické myslenie, organizačné schopnosti, samostatnosť, spoľahlivosť, dôkladnosť, tímový duch

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4363764  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac