Procesný technik

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6000, 901 01 Malacky
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiacZákladná mzda od 1.800,- eur, finálna mzda sa odvíja od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavná oblasť pracovných úloh:
- nastavovanie výrobných procesov
- definovanie a optimalizácia layoutov
- tvorba technickej dokumentácie, pracovných návodiek, vizualizácii, definovanie procesných parametrov
- vykonávanie 5S auditov
- analyzovanie výrobného cyklu, tvorba časových snímok
- nastavovanie kontrolných mechanizmov
- vykonávanie spôsobilosti procesov
- optimalizácia výrobného procesu, hľadanie rezerv a zoštíhľovanie výrobných procesov
- používanie nástrojov LEAN (Hoshin workshop, Gemba walk, a pod.)
- tvorba špecifikácie nových strojov a zariadení a ich implementácia do sériovej výroby
- znalosť prace v SAP výhodou
- úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami

Príjemné pracovné prostredie
Stála práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú
Stravovanie vo vlastnej jedálni
Benefity budú odprezentované na osobnom pohovore

Prosíme uchádzačov, ktorých oslovila naša ponuka voľného pracovného miesta, aby nám zasielali svoje životopisy taktiež v nemeckom alebo anglickom jazyku. Vopred ďakujeme za prejavený záujem.
V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického smeru - výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax v odbore min. 3 roky - podmienkou
Znalosť aspoň jedného z uvedených jazykov na úrovni B1/B2 - podmienkou
Užívateľská znalosť práce na PC
Organizačné schopnosti
Technické a analytické myslenie
Vysoké pracovné nasadenie
Samostatnosť, spoľahlivosť , flexibilita,

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4358552  Dátum zverejnenia: 18.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac