Kontrolór kvality - Produktový/procesný auditor

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6000, Malacky
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacod 1000,- eur brutto nástupná základná mzda, po skúšobnej dobe navýšenie základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie definovanej pravidelnej „rutiny“ na zverenom úseku
- priebežná kontrola kvality výrobkov vo výrobe a v sklade
- aktívne podieľanie sa na auditoch 5S v rámci projektu
- vizuálna alebo fyzická kontrola na kontrolnej mierke, prípravku, lére rozpracovanej a hotovej výroby v rozsahu stanovenom kontrolnými plánmi
- náhodná kontrola výrobkov
- účasť na školeniach a tréningoch
- vykonávanie blokácie pri zistení chybných dielov
- vykonávanie produktových auditov
- spoluúčasť pri procesných a systémových auditoch
- vykonávanie procesnej spôsobilosti

Široká škála benefitov:
- letný a zimný bonus
- odmeny za dobré nápady
- dochádzková prémia
- mesačný bonus
- zamestnanecké akcie
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
- stravovanie vo vlastnej jedálni
- 3 mesačná skúšobná doba následne doba neurčitá
- práca v 3-zmennej prevádzke
- ostatné benefity budú ozrejmené na osobnom pohovore

- Doprava zabezpečená zo smerov:
1.Brodské – Čáry – Šastín-Stráže- Kuklov – Borský Svätý Jur – Sekule – Moravský Svätý Ján – Závod – Veľké Leváre – Malacky

2.Senica – Jablonica – Cerová – Prievaly – Pl. Peter – Pl. Mikuláš – Pl. Podhradie – Sološnica – Rohožník – Kuchyňa – Pernek – Malacky

V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- technické a racionálne myslenie, organizačné schopnosti, schopnosť presadiť sa, farbocit
- užívateľská znalosť práce na PC
- vodičský preukaz sk. B - výhodou
- znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka - výhodou

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4073333  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac