Technik BOZP a PO - príležitosť pre skúsených odborníkov

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6000, Malacky
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacod 2500,- eur -výška základnej mzdy sa odvíja od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technik BOZP a ochrany zdravia pri práci - príležitosť pre skúsených odborníkov

  • Zabezpečuje, udržiava a zlepšuje systém bezpečnosti práce v súlade so zákonníkom práce, podľa platných noriem a predpisov.
  • Prípravuje vnútorné smernice a pokyny v oblasti bezpečnosti práce a optimalizácie pracovísk.
  • Informuje zamestnancov o zmenách v oblasti BOZP a PO, ktoré vykonáva vhodnou formou.
  • Aktualizuje si kvalifikáciu a sleduje zmeny v oblasti BOZP a PO a zúčastňuje sa kurzov v oblasti BOZP a PO.
  • Vykonáva školenia bezpečnosti práce všetkých zamestnancov a vstupné školenie BOZP, PO a odpadové hospodárstvo.
  • Vykonáva pravidelné kontroly bezpečnosti práce podľa vnútorných smerníc.
  • Zapisuje záznamy o pracovných úrazoch, vyhodnocuje pracovné úrazy a navrhuje bezpečnostné opatrenia.
  • Spracováva záznamy o nehodách a mimoriadnych udalostiach a pri ich šetrení spolupracuje s orgánmi štátnej správy.
  • Spolupracuje s Inšpektorátom bezpečnosti práce a so spoluprácou s Hygienickou stanicou zodpovedá za kategorizáciu rizikových pracovísk.
  • Spoluúčasť na vytváraní bezpečného a zdraví neohrozujúceho pracovného prostredia.
  • Pracuješ v tíme skúsených odborníkov a využívaš moderné technológie.
  • Pracuješ pre stabilnú a rýchlo rastúcu spoločnosť.

Typický deň na pozícii Technik BOZP a ochrany zdravia pri práci:

  • Zabezpečuješ dodržiavanie bezpečnostných smerníc a predpisov.
  • Pracuješ na optimalizácii pracovísk a príprave vnútorných smerníc.

Pracovná doba:

  • 8-hodinová pracovná doba, pondelok až piatok.
  • Prípadne možnosť flexibilného pracovného času.

  • Získaš letný a zimný bonus, ktoré ťa odmenia za tvoju prácu.
  • Budeš mať pracovný pomer na dobu neurčitú, čo ti zaručí istotu v zamestnaní.
  • Máme pre teba pripravené odborné školenia a kariérny rast, aby si sa mohol/la stále zdokonaľovať a posúvať vpred.
  • Môžeš sa tešiť zo zázemia stabilnej spoločnosti, ktorá ti poskytne podporu v každej situácii.
  • Dáme ti možnosť profesionálneho rozvoja, aby si mohol/la využiť svoje skúsenosti a získať nové vedomosti.
  • Okrem toho ti ponúkame benefity ako napríklad príspevok na stravu, pravidelné teambuildingy a firemné akcie.

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis.
V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Si autorizovaný bezpečnostný technik - nutnosť
  • Máš technické a racionálne myslenie
  • Si flexibilný a pripravený prispôsobiť sa novým situáciám
  • Máš ukončené VŠ vzdelanie (technického zamerania)
  • Máš skúsenosti s BOZP a ochranou zdravia pri práci
  • Pracoval si s programami na tvorbu technických dokumentov
  • Vynikáš v komunikácii a vieš pracovať v tíme
  • Máš organizačné schopnosti a dokážeš plánovať svoju prácu

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozef Polakovič
E-mail: poslať životopis
ID: 3843896  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac