Controller

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 5471, Malacky
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• spracovanie materiálových nákladov na základe kalkulácií založených v systéme, kontrola cien a úplnosti kalkulácií, oceňovanie zásob, analýza spotreby materiálu;
• spoluprácu pri spracovaní mesačného výsledku hospodárenia podľa pevne stanovených termínov; analýza odchýlok voči rozpočtu; vypracovanie pravidelných reportov;
• spoluprácu pri zostavení rozpočtu pre nasledujúci rok v požadovanej štruktúre a jeho odovzdanie v dohodnutých termínoch;
• spoluprácu pri riadnom vykonaní inventarizácie zásob v súlade s platnými internými pokynmi a účtovnými štandardmi;
• komunikácia s centrálnymi oddeleniami ohľadne cien, kalkulácií;
• spracovanie ďalších kalkulácií podľa požiadaviek nadriadeného

Práca v mladom dynamickom kolektíve
Odborné školenia a kariérny rast
Istota v zamestnaní
Zázemie stabilnej spoločnosti
Pracovná zmluva na dobu neurčitú

Prosíme uchádzačov aby nám svoje životopisy zasielali aj v nemeckom jazyku.
V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Dôslednosť
Precíznosť
Samostatnosť
Lojálnosť
Schopnosť pracovať pod stresom

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Priemyselná 5471
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Takáčová
Tel.: +421 343235221
E-mail: poslať životopis
ID: 2800885   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Dohodou