Vodič VZV, retrak. Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do nášho rozrastajúceho sa tímu.

IDEAL Automotive Malacky, s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 6000, 901 01 Malacky
Termín nástupu
ASAP
850,- € brutto nastupná mzda, navýšenie mzdy po skúšobnej dobe 990,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na VZV,
Skúsenosti na retraku výhodou
Zaskladňovanie a vyskladňovanie na vysokozdvižnom vozíku
Ostatné pracovné úlohy od nadriadeného

Široká škála benefitov:
- letný a zimný bonus
- odmeny za dobré nápady
- dochádzková prémia
- mesačný bonus
- zamestnanecké akcie
- pravidelné prehodnocovanie platov
- preplácanie nadčasov v danom mesiaci

Moderné a nové montážne a pracovné linky
Dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer
Zaučenie a preškolenie
Stravovanie vo vlastnej jedálni
3 mesačná skúšobná doba následne doba neurčitá
Viaczmenná prevádzka

- Doprava zabezpečená zo smerov:
1.Brodské – Čáry – Šastín-Stráže- Kuklov – Borský Svätý Jur – Sekule – Moravský Svätý Ján – Závod – Veľké Leváre – Malacky

2.Senica – Jablonica – Cerová – Prievaly – Pl. Peter – Pl. Mikuláš – Pl. Podhradie – Sološnica – Rohožník – Kuchyňa – Pernek - Malacky
Ostatné benefity budú ozrejmené na osobnom pohovore

Zaujala Vás táto pracovná pozícia z našej ponuky? Pošlite nám svoj životopis.
V prípade veľkého počtu uchádzačov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Váš životopis budeme evidovať v súlade so súhlasom na spracovanie osobných údajov po dobu jedného roka.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti na VZV - podmienkou
Pracovné skúsenosti so skenerom - výhodou
Pracovné skúsenosti na retraku - výhodou.
Samostatnosť, spoľahlivosť, dôkladnosť, tímový duch

Spoločnosť Ideal Automotive s.r.o. je medzinárodným systémovým dodávateľom a partnerom pre vývoj v oblasti automobilového priemyslu. Je špecialistom v oblasti obloženia batožinového priestoru. Vynikáme vysokou úrovňou kvality, odbornosti a flexibility. Na tomto sa podieľa viac ako 4000 zamestnancov v 16 pobočkách po celom svete. Najvyšším cieľom našich motivovaných zamestnancov je spokojnosť zákazníka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2662987  Dátum zverejnenia: 3.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850,- € brutto nastupná mzda, navýšenie mzdy po skúšobnej dobe 990,- €