Obchodný manažér

ICZ Slovakia a. s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 1200 ,- EUR + 400,-. EUR osobné ohodnotenie + ročná odmena, výsledné platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Primárnou úlohou Obchodného manažéra je predaj produktov a služieb v oblasti IT
• zodpovedá za komunikáciu so zákazníkmi a udržiava s nimi aktívny kontakt,
• zabezpečuje prezentácie riešení u zákazníkov,
• zabezpečuje nákup určených produktov a služieb,
• pozná konkurenciu a jej riešenia, má prehľad na IT trhu
• aktívne oslovuje nových zákazníkov v rámci SR
• sleduje verejné obstarávania
• spolupracuje pri tvorbe marketingových materiálov a kampaní
• zúčastňuje sa konferencií
• zabezpečuje prípravu cenovej ponuky a konzultácie s realizáciou
• možnosť prinášať inovatívne postupy a riešenia.

• práca na atraktívnych projektoch v mladom a dynamickom kolektíve,
• dostatočný priestor na sebarealizáciu,
• motivujúca odmena po úspešnom získaní projektu,
• mobilný telefón a notebook,
• flexibilná pracovná doba, dodatočná dovolenka, možnosť využiť home office
• podpora v ďalšom vzdelávaní pri zvyšovaní kvalifikácie a osobnostnom raste (školenia, interné workshopy),
• zaujímavé firemné benefity – príspevok na DDS, odmena pri životnom jubileu • v závislosti od odpracovaných rokov, permanentka na masáž, plávanie,
• “referral bonus“ za odporučenie nových kolegov,
• v rámci pracovnej doby 2x do týždňa kurzy anglického jazyka,
• sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou,
• káva, čaj, voda, čerstvé ovocie.

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám životopis v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie alebo IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodník

Počet rokov praxe

2

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA
• pracovné skúsenosti na pozícii obchodný, alebo projektový manažér v oblasti IT minimálne 2 roky,
• skúsenosti s predajom SW riešení sú výhodou ,
• orientácia na slovenskom IT trhu
• ochota cestovať v rámci SR,
• skúsenosti s verejným obstarávaním sú výhodou,

POŽADOVANÉ OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
• selfdrive, schopnosť zanietiť sa,
• dobré prezentačné a argumentačné schopnosti,
• asertivita, rezistencia voči stresu,
• orientácia na zákazníka, profesionálne vystupovanie,
• samostatnosť a zodpovednosť, nekonfliktný, schopný efektívne fungovať v dynamickom prostredí.

Významný dodávateľ informačných technológií a systémový integrátor ponúka širokú paletu služieb od konzultácií cez dodávky informačných systémov až po úplné prevzatie siete do zverenej správy. Dodávkovo pokrýva oblasti aplikačného softvéru, bezpečnosti a infraštruktúry, najmä v odvetviach verejnej správy, zdravotníctva, obrany, dopravy, financií, výroby, logistiky a bankovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 565034  Dátum zverejnenia: 8.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac