Senior analytik konzultant

ICZ Slovakia a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj
1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 1500,- EUR + osobné ohodnotenie, výsledný plat bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce: Trenčín, Žilina
Si človek s analytickým myslením, ktorý sa nebojí naštudovať si zverenú problematiku a zorientovať sa v nej a súčasne sa vieš orientovať vo svete informačných technológii? Si komunikatívny a kreatívny? Tak neváhaj pošli nám svoje CV a môžeš budovať svoju kariéru ako Senior Analytik konzultant v jednej z popredných IT spoločností na Slovensku. Náplň práce:
• mapovanie a analýza existujúceho podnikateľského a procesného prostredia zákazníka,
• analýza biznis požiadaviek na informačný systém,
• analýza funkčných, nefunkčných požiadaviek na informačný systém/softvérový systém,
• špecifikácia požiadaviek na informačnú podporu procesov zákazníka
• spolupráca pri návrhu a prerokovaní koncepcie riešenia informačných systémov a analýza ich efektov a dopadov na zákazníka.
• záznam činností/procesov zákazníka formálnym spôsobom,
• tvorba analytických modelov systému,
• tvorba diagramov v jazyku UML v prostredí určeného CASE nástroja.
• spolupráca na tvorbe špecifikácii cieľového systému od procesnej až po technickú rovinu.
• štúdium a analýza dokumentácie, legislatívnych a technických podmienok a možností zvyšovania efektívnosti a výkonnosti riadiacich a informačných procesov zákazníka.
• príprava podkladov pre architektov a vývojárov riešenia, spolupráca s programátormi s cieľom spresnenia špecifikácie a dodania všetkých podkladov k realizácii
• komunikácia a spolupráca s architektom, projektantom riešenia pri návrhu IKT systémov
• participácia na realizácii zmien,
• spracovanie analyticko-projektovej špecifikácie s návrhom dátových a objektových štruktúr a ich väzieb, užívateľského rozhrania a ostatných podkladov pre projektovanie nových riešení.
• poskytovanie poradenstva v oblasti svojej špecializácie (získanej praktickou skúsenosťou, resp. štúdiom)
• spolupráca na definícii potrebných rozhraní medzi systémami
• zodpovednosť za návrhovú (design) časť IKT – analytik pôsobí ako medzičlánok medzi používateľmi informačných systémov (biznis pohľad) a ich realizátormi (technologický pohľad)
• spolupráca na tvorbe testovacích scenárov, realizácia testovania a overovania zhody zadania s realizovaným riešením
• dohľad nad realizáciou požiadaviek v cieľovom riešení, spolupráca pri ich preberaní (akceptácii) používateľom
• definovanie metrík, metodík a konvencií pri realizácii analytických výstupov projektu a kontrola ich dodržiavania
• riadenie a koordinácia analytického tímu projektu, za účelom dodržania obsahovej kvality požadovaných analytických výstupov a dodržania stanovených termínov

• používanie najnovších technológií a frameworkov,
• prácu na zaujímavých projektoch v mladom a dynamickom kolektíve,
• dostatočný priestor na sebarealizáciu aj napriek práci v tíme,
• motivujúcu odmenu po úspešnom zvládnutí projektu,
• pružný pracovný čas,
• príspevok na stravovanie,
• príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia,
• motivačné finančné ohodnotenie,
• možnosti vzdelávania,
• 2 dní dovolenky navyše,
• možnosť pracovať z domu,
• príjemné pracovné prostredie a kolektív,
• sociálne, kultúrne a športové aktivity,
• 2x do týždňa kurz anglického jazyka,
• občerstvenie na pracovisku,
• ďalšie benefity podľa internej smernice,

• V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite nám svoje CV s uvedeným telefonickým a mailovým kontaktom.
• Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• praktické skúsenosti na obdobnej pozícii min. 3 roky
• logické a analytické myslenie
• znalosť UML modelovania, Use case, Test case
• znalosť SQL
• dôslednosť, precíznosť
• orientácia na zákazníka
• kreativita, tvorivý prístup
• komunikatívnosť
• schopnosť pracovať v tíme

Významný dodávateľ informačných technológií a systémový integrátor ponúka širokú paletu služieb od konzultácií cez dodávky informačných systémov až po úplné prevzatie siete do zverenej správy. Dodávkovo pokrýva oblasti aplikačného softvéru, bezpečnosti a infraštruktúry, najmä v odvetviach verejnej správy, zdravotníctva, obrany, dopravy, financií, výroby, logistiky a bankovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3930571  Dátum zverejnenia: 20.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac