Analytik-konzultant

ICZ Slovakia a. s.

Miesto práce
Trenčín
900 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 900 ,- EUR + osobné ohodnotenie , výsledné platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si človek s analytickým myslením, ktorý sa nebojí naštudovať si zverenú problematiku a zorientovať sa v nej a súčasne sa vieš orientovať vo svete informačných technológii? Si komunikatívny a kreatívny? Tak neváhaj pošli nám svoje CV a môžeš budovať svoju kariéru ako Analytik konzultant v jednej z popredných IT spoločností na Slovensku. Náplň práce:
• aktívna komunikácia s existujúcimi a budúcimi používateľmi systému, identifikovanie ich potrieb
• návrh riešenia informačných systémov podľa požiadaviek používateľov
• analýza funkčných požiadaviek a legislatívnych podmienok
• testovanie vytváraných riešení
• ladenie softvérového riešenia, identifikovanie a odstraňovanie chýb v spolupráci s programátormi
• aktívna účasť pri implementácii riešenia
• vypracovávanie špecifikácií, tvorba dokumentácie
• poskytovanie poradenstva a podpory riešenia, realizácia školení používateľov
• prezentácia návrhov a úprav priamo u zákazníka

• používanie najnovších technológií a frameworkov,
• prácu na zaujímavých projektoch v mladom a dynamickom kolektíve,
• príjemnú firemnú kultúru,
• dostatočný priestor na sebarealizáciu aj napriek práci v tíme,
• motivujúcu odmenu po úspešnom zvládnutí projektu,
• flexibilnú pracovnú dobu, SICK DAYS, možnosť využiť home office podľa dohody a fázy projektu,
• podporu v ďalšom vzdelávaní pri zvyšovaní kvalifikácie a osobnostnom raste (školenia, interné workshopy),
• zaujímavé firemné benefity – príspevok na DDS, odmena pri životnom jubileu, odmena v závislosti od odpracovaných rokov, permanentka na masáž, plávanie,
• “referral bonus“ za odporučenie nových kolegov,
v rámci pracovnej doby 2x do týždňa kurzy anglického jazyka,
• sociálne, kultúrne a športové aktivity hradené spoločnosťou,
• káva, čaj, voda, čerstvé ovocie,

• V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate uvedené podmienky, zašlite nám svoje CV s uvedeným telefonickým a mailovým kontaktom.
• Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o danú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT technológie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• praktické skúsenosti na obdobnej pozícii min. 1 rok
• znalosť UML modelovania, Use case, Test case výhodou
• logické a analytické myslenie
• dôslednosť, precíznosť
• orientácia na zákazníka
• kreativita, tvorivý prístup
• komunikatívnosť
• schopnosť pracovať v tíme

Významný dodávateľ informačných technológií a systémový integrátor ponúka širokú paletu služieb od konzultácií cez dodávky informačných systémov až po úplné prevzatie siete do zverenej správy. Dodávkovo pokrýva oblasti aplikačného softvéru, bezpečnosti a infraštruktúry, najmä v odvetviach verejnej správy, zdravotníctva, obrany, dopravy, financií, výroby, logistiky a bankovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3645538  Dátum zverejnenia: 25.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: 900 ,- EUR + osobné ohodnotenie , výsledné platové podmienky sa pohybujú v závislosti od znalostí, kvalifikácie a motivácie kandidáta.