.NET programátor

ICZ Slovakia a.s.

Miesto práce
Soblahovská 2050, okres Trenčín, okres Žilina, okres Zvolen
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• analýza, dizajn, programovanie a implementácia aplikačných a portálových riešení na platforme Microsoft .NET
• rozširovanie a prispôsobovanie existujúcich riešení
• údržba programových častí

• prácu na zaujímavých projektoch
• príjemnú firemnú kultúru
• podporu v ďalšom vzdelávaní a osobnostnom raste (školenia, interné workshopy)
• zaujímavé firemné benefity
• kurzy anglického jazyka
• sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou

Dovoľujeme si upozorniť, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
• praktické skúsenosti s vývojom
• vývoj: C#, .NET, ASP.NET, XML, HTLM, Web services
• znalosti MS SQL server
• testovanie (Unit Testing)
• praktické skúsenosti s implementáciou riešení, tvorbou technickej dokumentácie
• skúsenosti s tvorbou funkčných špecifikácií, vývojom nových a servisom existujúcich riešení
• ochotu učiť sa, samostatnosť a zodpovednosť
• samostatný a aktívny prístup k zadaným úlohám
• vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
Výhodou:
• tvorba štatistík a prehľadov na Reporting Services, Crystal Reports
• znalosť anglického jazyka

Spoločnosť ICZ Slovakia a.s. sa profiluje ako nezávislý dodávateľ riešení (solution provider) v oblasti správy, obehu a spracovania dokumentov.
Hlavné smery technologického zamerania firmy:
- systémy pre správu, obeh a archiváciu dokumentov,
- workflow systémy,
- znalostné (fulltextové) databázy,
- systémy pre skenovanie dokumentov a formulárov vrátane využitia technológie typu OCR/ICR,
- systémy pre prácu s elektronickými formulármi,
- tlačové riešenia (output management),
- informačné podnikové portály,
- komponentové riešenia na báze XML a JAVA technológií,
- nemocničné informačné systémy.

Spoločnosť ICZ Slovakia a.s. vo svojom prístupe k zákazníkom integruje jednak vplyv svetových technologických a obchodných trendov, jednak viac ako trinásťročné know-how v odbore a v neposlednom rade i znalosť potrieb trhu. A to všetko pri zachovaní individuálneho prístupu k zákazníkovi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Soblahovská 2050
911 01 Trenčín
ID: 3335767   Dátum zverejnenia: 14.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou