Analytik-programátor.NET

ICZ Slovakia a. s.

Miesto práce
Soblahovská 2050, okres Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Analýza, dizajn, programovanie a implementácia aplikačných a portálových riešení na platforme Microsoft .NET
Rozširovanie a prispôsobovanie existujúcich riešení
• údržba programových častí

• dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
• motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od dosiahnutých výsledkov
• spoločnosťou podporovaný osobný rast
• jazykové kurzy
• sociálne a športové aktivity hradené spoločnosťou

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• úplné stredoškolské vzdelanie
• Vývoj: C#, .NET 3.5 – 4.5, ASP.NET, MVC, XML, HTLM, Web services, ...
• znalosti MS SQL server
• testovanie (Unit Testing)
• praktické skúsenosti s implementáciou riešení, tvorbou technickej dokumentácie
• skúsenosti s tvorbou funkčných špecifikácií, vývojom nových a servisom existujúcich riešení
• ochotu učiť sa, samostatnosť a zodpovednosť
• samostatný a aktívny prístup k zadaným úlohám
• vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
Výhodou:
• tvorba štatistík a prehľadov na Reporting Services, Crystal Reports
• znalosť anglického jazyka

Významný dodávateľ informačných technológií a systémový integrátor ponúka širokú paletu služieb od konzultácií cez dodávky informačných systémov až po úplné prevzatie siete do zverenej správy. Dodávkovo pokrýva oblasti aplikačného softvéru, bezpečnosti a infraštruktúry, najmä v odvetviach verejnej správy, zdravotníctva, obrany, dopravy, financií, výroby, logistiky a bankovníctva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3251276  Dátum zverejnenia: 23.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou