Reagujte bez životopisu

Ekonomická pracovníčka

ICT ISTROCONTI, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
apríl 2022 / máj 2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacIndividuálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca s interným účtovným systémom (BW Soft)
• Evidencia a účtovanie dodávateľských faktúr
• Vystavovanie a účtovanie odberateľských faktúr
• Vedenie pokladne, vystavovanie a účtovanie pokladničných a interných
dokladov
• Identifikácia bankových platieb, spravovanie a účtovanie bankových výpisov
• Kompletná ekonomická a účtovná agenda v rámci projektovej spoločnosti
• Komunikácia s dodávateľmi a inštitúciami
• Sledovanie a kontrola úhrad
• Spracovanie a podanie výkazov DP DPH mesačne
• Participácia na spracovaní DP PO, ročnej závierky, spracovanie a podanie
ročnej závierky
• Vypracovanie inventarizácie

Práca v priateľskom kolektíve pod skúseným vedením renomovanej spoločnosti v lokalite bratislavského Starého mesta.

V prípade záujmu o danú pozíciu prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník, fakturant

Počet rokov praxe

3

Precíznosť, dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

ICT ISTROCONTI, a. s. je investičná spoločnosť, ktorá počas svojej 30-ročnej histórie zrealizovala množstvo domácich aj zahraničných projektov. Dnes sa zameriava na realitný development, pričom využíva biznis model postavený na realizácii projektov prostredníctvom špecializovaných dcérskych spoločností. V rámci výstavby rezidenčných, komerčných a polyfunkčných objektov zastrešujeme celý proces počnúc projektovou prípravou, cez inžiniersku činnosť, stavebný manažment až po marketing a predaj. V súčasnosti dokončujeme svoj najväčší projekt obchodného centra spojeného s bytmi, v príprave sú však ďalšie projekty na realizáciu v strednodobom a dlhodobom horizonte.
ID: 3970509  Dátum zverejnenia: 14.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac