Можливість для людей з України

.NET programátor

ICP Integrated Computer Programs, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď
1 800 - 2 100 EUR/mesiac+ bonusy a odmeny, 13. plat, konečná výška mzdy bude závisieť od znalostí a skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoríme programy pre správy ciest. Pridaj sa k nám. Sme malý flexibilný tím, ktorý hľadá posilu pre prácu v .NET a Javascript. Skúsení kolegovia ťa zaškolia, takže veríme že sa rýchlo zabehneš. Zavádzame do praxe najnovšie smart technológie založené na GPS dátach a mobilných aplikáciách. Aj tvoje nápady a riešenia pomôžu zrýchliť a zefektívniť opravy ciest. Budeš sa podieľať nielen na programovaní ale aj analýze, návrhu, rozvoji a údržbe systému.

Programovaním tvoríme aj ľudské hodnoty. V našom tíme objavíš aj ty svoju hodnotu a práca ťa bude baviť. Nepochybujeme o tom, že ťa práca bude baviť. Okrem finančného tu nájdeš a ľudské ocenenie a uspokojenie.
Tvoji kolegovia budú programátori a konzultanti. Fakt ako jedna rodina. Žiadne formality a zložité firemné pravidlá. Maximálna ústretovosť vedenia k tvojím osobným potrebám a riešeniu súkromných problémov.
Práca na home office. 1 x do týždňa firemný deň v našom sídle v Žiline.
Tvoja pracovaná pozícia bude vytvorená tvojou osobnosťou tak, aby všetko sedelo a boli sme všetci spokojní.

Ponúkame zaujímavú práca v príjemnom malom tíme na home office . Štandardný firemný sociálny program.

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa táto práca oslovila pošli nám životopis.
Zaslaním životopisu dávaš súčasne našej spoločnosti súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosti práce s Visual Studiom, znalosť fungovania webového prostredia. Skúsenosti práce s JavaScriptom a SQL databázou.
V prípade slabších znalosti niektorej z uvedených technológií poskytneme doškolenie a priestor na doplnenie znalosti.

Spoločnosť ICP sa už viac ako 20 rokov špecializuje na vývoj softvérových aplikácii pre správy a údržby ciest. Nosným projektom je práca na moduloch informačného systému ORIS. ORIS je zaujímavý všestranný systém. Okrem ekonomiky, integrovaného GIS a mobilných aplikácii rieši celý rad ďalších technických a softvérových vychytaviek . Našimi zákazníkmi sú všetky správy a údržby ciest v SR.
ID: 3875464  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac