Vedúci/a skladu

Icopal Synthetic Membranes Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 1, Štúrovo
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacponúkaná mzda od 900€/mesiac + osobné ohodnotenie + prítomnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME?

Do nášho tímu v Štúrove hľadáme šikovného, čestného a spoľahlivého kolegu/yňu. Ak spĺňate nasledovné kritéria, ste ten pravý pre nás!

• ste zodpovedný, dôsledný a precízny
• máte dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• ste tímový hráč a viete ako viesť menší tím kolegov
• pracovali ste už vo výrobnej spoločnosti na rovnakej alebo podobnej pozícii
• máte proaktívny a prozákaznícky prístup k práci
• máte znalosť práce na PC- máme na mysli bežnú užívateľskú znalosť + systém skladového hospodárstva
• základná znalosť manipulovania s nebezpečným odpadom je vítaná
• ak naviac viete obsluhovať skladovú manipulačnú techniku – ste ten pravý kandidát/ka!

ČOMU SA U NÁS BUDETE VENOVAŤ?

• riadenie skladu v súlade s pravidlami spoločnosti
• prijímanie došlého materiálu na sklad, jeho kontrola a označovanie
• zabezpečenie súladu fyzického a účtovného stavu zásob
• riadenie menšieho tímu pracovníkov skladu
• práca so skladovou technikou (VZV)
• vedenie skladovej evidencie
• vykonávanie inventúr (ročnej, priebežnej, mimoriadnej)
• dozeranie na správnosť uskladňovania a manipulovania s materiálom a tovarovými zásobami
• evidencia VZV a zodpovednosť za ich technický stav
• v prípade potreby vystavenie prepravných dokumentov (dodací list, faktúra, CMR)
• spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
• proaktívne riešenie vzniknutých problémov v rámci skladu a internej logistiky
• analýza a nastavovanie procesov v rámci skladu a internej logistiky

- firemné podujatia
- stravovanie vo firemnej jedálni
- zamestnanecké zľavy na firemné produkty
- príspevok na DDS
- finančný príspevok na rekreáciu zamestnanca
- mesačný prítomnostný bonus 65€
- úrazové a životné poistenie

V prípade záujmu o zverejnenú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslania Vášho životopisu na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Výroba hydroizolačných materiálov, lešenarských fólií v stavebníctve.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3937873  Dátum zverejnenia: 15.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac