Tím líder

Icopal Synthetic Membranes Slovakia s.r.o.

Priemyselný park Štúrovo a.s., Továrenská 1, Štúrovo-Priemyselný obvod pri Dunaji
Termín nástupu
ASAP
5,5 EUR/hod.základná hodinová mzda 5,50€+ variabilná zložka mzdy+ príplatok za poobedné zmeny a ďalšie príplatky nad rámec Zákonníka práce + prítomnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné riadenie a zabezpečenie plynulého chodu prevádzky,
- zodpovednosť za plnenie výrobného plánu a za kvalitu produkcie,
- neustále zlepšovanie výrobných procesov,
- vedenie a motivácia pracovného kolektívu,
- zabezpečenie efektívnej komunikácie na pracovisku.

- príplatky za prácu v sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce,
- prítomnostný bonus,
- závodné stravovanie,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- zamestnanecké zľavy na firemné produkty,
- darčekové poukážky zamerané na zdravie a revitalizáciu,
- životné a úrazové poistenie platné aj mimo pracoviska a v zahraničí,
- odmena pri pracovných jubileách v spoločnosti,
- občerstvenie na pracovisku hradené zamestnávateľom,
- firemné akcie

V prípade záujmu o zverejnenú pracovnú pozíciu, prosíme o zaslania Vášho životopisu na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Do nášho výrobného tímu v Štúrove hľadáme šikovného a spoľahlivého človeka. Ak spĺňate nasledovné kritériá, ste ten pravý pre nás!
- Ste zodpovedný a samostatný
- Máte proaktívny prístup k práci
- Máte prax v ovládaní výrobných zariadení
- Máte dobré organizačné schopnosti a skúsenosti s vedením tímu
- Práca s PC Vám nie je cudzia
- Chcete sa učiť nové veci, vzdelávať sa a pracovať na sebe
- Komunikáciu Vám nerobí problém
- Máte skúsenosť s výrobnou spoločnosťou

Výroba hydroizolačných materiálov, lešenarských fólií v stavebníctve.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3874402  Dátum zverejnenia: 19.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.