Reagujte bez životopisu

Part time worker vo Villa Betula Resort

iconiX SE

Miesto práce
Liptovská Sielnica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
5 - 6 EUR/hod.Individuálny príplatok podľa kvality práce hodnotenej zamestnávateľom a referencií od klientov rezortu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nevieš čo by si chcel robiť v lete, ale s určitosťou vieš, že si potrebuješ zarobiť nejaké € na to, aby si si zvýšil životnú úroveň, našetril na lepší mobil, či naplnil svoje cestovateľské sny. Villa Betula Resort v Liptovskej Sielnici ti ponúka brigádu na mieru, o ktorej možno ani ty sám netušíš, že by ťa mohla baviť a umožnila by ti aspoň čiastočnú finančnú slobodu.

Bezplatné využitie služieb podľa záujmu a dostupnosti po dohode so zamestnávateľom

Ak nemáš ešte žiadne pracovné skúsenosti, nepotrebujem od teba životopis. Postačí mi v motivačnom liste uviesť tvoj vek, bydlisko, ukončené vzdelanie a prečo by sme mali do nášho tímu zobrať práve TEBA!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Homo sapiens :))

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Vysoké pracovné nasadenie - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Primárna chuť pracovať a odvaha vyskúšať si nové pracovné príležitosti.

Villa Betula Resort*** v Liptovskej Sielnici je rodinná firma s takmer 24 ročnou tradíciou.
Staňte sa členom tímu a zároveň súčasťou našej rodiny, ktorá ocení individualitu každého jednotlivca.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4564932  Dátum zverejnenia: 21.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.