Inštruktorka - trénerka v ženskom fitness klube

iCLIP spol. s r.o.

Miesto práce
Súmračná 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.% z predaja tovaru a služieb

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie kruhového tréningu v ženskom fitness klube, motivácia klientiek pri cvičení, práca s pokladňou administratívne práce.

Ponúkame
- flexibilný pracovný čas prispôsobený vašim časovým možnostiam
- motivačné finančné ohodnotenie % z predaja tovaru a služieb
- využívanie služieb fitness klubu zdarma
- dlhodobú brigádu pre študentky, aktívne ženy so záujmom o šport a zdravý životný štýl

Prácu je možné vykonávať aj počas štúdia na VŠ alebo popri práci. Očakávame dobrú fyzickú kondíciu - športovo aktívna, komunikatívna s chuťou motivovať iných.
Výhoda študent- FTVŠ, skúsenosti s vedením kruhových tréningov ,prípadne tanečné zručnosti, vedenie tréningov ZUMBA, AEROBIK,PILATES.
Životopis zasielajte na [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

športovo založená, komunikatívna,spoľahlivá, zodpovedná,samostatná, s dobrými obchodnými a organizačnými zručnosťami, schopnosť viesť a motivovať, certifikát fitness tréner alebo inštruktor skupinových cvičení nie je podmienkou je však výhodou tak ako aj skúsenosti s vedením tanečných tréningov alebo iných skupinových cvičení

Fitness pre ženy - Yfitclub ponúka svoje služby pre ženy bez rozdielu veku a kondície (32 min.kruhový tréning pre ženy, skupinové cvičenia joga,pilates, sm systém a iné). Našou snahou je vytvoriť priestor kde si každá dáma nájde svoju obľúbenú aktivitu. Schudnúť, formovať postavu, nabrať kondíciu alebo len zrelaxovať v príjemnej rodinnej atmosfére. www.yfitclub.sk
ID: 3410972  Dátum zverejnenia: 13.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.