Pracovná ponuka: Montážnik - vodič guličkovej zmrzliny ICE'N'GO Hľadáme šikovného kandidáta s chuťou do práce.

ICE’N’GO! Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Malý Cetín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Montáž predajných stánkov, ich príprava a umiestnenie v rámci Slovenska
  • Výmena reklamných tabúľ, oprava poškodených častí stánkov, maľovanie stánkov, polep reklamných tabúľ, montáž nábytku, starostlivosť o mraziace zariadenia, drobné elektrikárske práce
  • Príprava mraziacich zariadení na letnú sezónu, kontrola a údržba zariadení, obnova a údržba predajných miest po a pred sezónou, kontrola predajných pultov
  • Vyskladnenie predajných pultov a skladových mrazničiek k partnerom
  • Rozvoz zmrzliny ICE'N'GO! po Slovensku k odberateľom kúpaliská, obchodné centrá, ZOO a iné predajné miesta
  • Doplňovanie zásob z výroby Siófok (Maďarsko)
  • Vykladanie a nakládka tovaru, inventarizácia zásob
  • Skladová evidencia tovaru, kontrola stavu tovaru
  • Príprava balíkov pre dopravné spoločnosti, manipulácia so suchým ľadom

Typický deň na pracovnej pozícii:

  • Montáž predajných stánkov a príprava na rozvoz zmrzliny
  • Rozvoz mrazničiek a zmrzliny k odberateľom a doplnenie zásob

Pracovná doba:

  • 8-14 hodín denne
  • Pracovné dni od pondelka do piatku podľa potreby aj víkend

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis na [email protected] Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 15 dní od skončenia platnosti ponuky, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorí bude v znení:"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti,. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pracovná ponuka: Montážnik - vodič guličkovej zmrzliny ICE'N'GO!
  • Vodičské oprávnenie skupiny B
  • Skúsenosti so šoférovaním
  • Inštalatérske zručnosti
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Dobrý zdravotný stav
  • Ochota učiť sa novým veciam
  • Praktické a analytické myslenie
  • Technický talent
  • Precíznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
  • Fyzická zdatnosť
  • Typicky požadovaný typ vzdelania
  • Hard skills
  • Soft skills

Distribúcia SUPER PREMIUM ICE CREAM ICE'N'GO!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tímea Lázárová
Tel.: +421908798433
E-mail: poslať životopis
ID: 4809823  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac