Manažér pre obchod a marketing ICE'N'GO!

ICE’N’GO! Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
apríl, máj
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 3 500 EUR/mesiacodmena na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladáme skúseného manažéra pre obchod a marketing pre značku ICE'N'GO!
- aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových partnerov
- starostlivosť o kľúčových klientov - udržiavanie a budovanie dlhodobých a prínosných partnerstiev;
- monitorovanie trhu a mať prehľad o nových možnostiach rozvoja značky
- hľadanie príležitostí pre možnosti propagácie nášho produktu - prezentácie na festivaloch, vyhladávanie možností zúčastniť na na festivaloch
- reporting, príprava analýz predaja
- príprava marketingových aktivít, zabezpečenie marketingových materiálov pre partnerov
- zabezpečenie predajných stánkov z výroby pre partnerov a starostilovosť o tieto zariadena

- mobil
- notebook
- služobný automobil
- nákup produktu za výhodné ceny

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na [email protected].
Z hľadiska našich personálnych možností odpovedáme len vybraným kandidátom. V prípade, že sa Vám neozveme do 10 dní od skončenia platnosti ponuky, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV, nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorí bude v znení:"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti,. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Hľadáme profesionála/ku:
- s preukázateľnými a merateľnými obchodnými skúsenostami v oblasti HORECA a predaja
- ktorému/ej záleží na plnení obchodného plánu a zároveň považuje za dôležité udržiavať dobré vzťahy s partnermi
- s perfektným komunikačným prejavom, ktorý si získa každého
- ktorý/á nemá problém s cestovaním za našimi klientami po celom Slovensku
- samostatnú, efektívnu a proaktívnu osobu

Distribúcia SUPER PREMIUM ICE CREAM ICE'N'GO!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4290608  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac