Brigádnik/čka do gastro prevádzky v PARK SNOW Donovaly

ICE BERG PROJECT s. r. o.

Miesto práce
PARK SNOW Donovaly, Donovaly
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Júl/August 2021
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných, usmievavých a zanietených kolegov na brigádu do gastronomických prevádzok v horskom stredisku PARK SNOW Donovaly . Náplňou práce je poskytovanie servisu pre hostí spojeného s prípravou a podávaním nápojov a malých snackov. Výhodou sú Vaše skúsenosti zo zahraničia, horských stredísk a záľuba v gastronómii.

- bezplatné zamestnanecké ubytovanie,
- sezónny skipas platný v horskom stredisku PARK SNOW Donovaly,
- atraktívne horské prostredie so širokou ponukou voľnočasových aktivít,
- možnosť kariérneho rastu

Štruktúrovaný životopis (príp. aj s motivačným listom) prosíme zasielajte e-mailom do 15.8.2021 na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Zmysel pre poriadok a čistotu
- Odhodlanie a ochota rozvíjať svoje schopnosti
- Úsmev, radosť zo života a pozitívny vzťah k horám a športu

Veľký park ešte väčších snov, to je PARK SNOW Donovaly!
Vynikajúce lyžiarske podmienky so skvelými traťami pre slalom, zjazd, bežkovanie, alebo čoraz atraktívnejší snowboarding. Lyžiarske stredisko Donovaly je s ohľadom na svoj celkový počet 18 zjazdoviek s dĺžkou 11 km, 14 vlekov a dve lanovky jedným z najvybavenejším stredisk na Slovensku. Pozostáva z dvoch rozsiahlych areálov, z ktorých Nová Hoľa je určená skúsenejším lyžiarom a Záhradište hlavne deťom a ľuďom začínajúcim s týmto športom. Určite nevynechajte príležitosť na vzrušujúcu nočnú lyžovačku, alebo pohľad na Donovaly z vtáčej perspektívy počas paraglidingu. Ak vás láka freeride, freestyle s množstvom railov, jumpov a prekážok, máme pre vás snowboardový park. Alebo sa chcete korčuľovať, sánkovať, vyskúšať si jazdu v psích či konských záprahoch? Ani to nie je na Donovaloch žiadny problém! V lete sa Donovaly premenia na oázu pokoja s príjemným prostredím pre relax, ale aj aktívny odpočinok pri turistike alebo cykloturistike v nádhernom prostredí národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra.
Nechajte sa teda zlákať a dajte svojim snom voľnosť v každom ročnom období...
ID: 4125464  Dátum zverejnenia: 20.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.