Regionálny Obchodný zástupca (zástupkyňa) Sever

IC Grid, s. r. o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou čo najskôr
1 250 - 2 500 EUR/mesiac30 000 EUR ročne pri splnení plánu, fixná a variabilná zložka, silne motivačná na preplnenie ročného plánu s progresívnym rastom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivého, skúseného obchodníka/regionálneho obchodného zástupcu/manažéra, ktorý dokáže pretaviť neutíchajúci dopyt po našich produktoch a službách do objednávok a realizácií projektov v pridelenom regióne. Vhodný kandidát po zapracovaní bude znalý v oblasti fotovoltaiky, nabíjacích staníc pre elektromobily, batériových úložísk. Pre zákazníkov a potenciálnych zákazníkov bude súčasne aj vnímaný ako poradca/konzultant pre výber najvhodnejšieho riešenia pre konkrétnu zákaznícku situáciu. Na mieste tiež dokáže posúdiť vhodnosť navrhovaného riešenia, poprípade nutné úpravy ponuky.

Na základe dopytov, ktoré prichádzajú priamo od zákazníkov bude spolu s našim call-centrom pripravovať najvhodnejšiu ponuku tak, aby potencionálny zákazník neváhal s nákupom u nás čo najskôr. Vhodný kandidát si okrem týchto dopytov bude vedieť na základe dobrých výsledkov a dôvery u zákazníkov vybudovať aj ďalšiu sieť dopytov na základe referencií s cieľom maximalizovať využitie regionálnych inštalačných tímov.

Samostatnosť, sebadisciplína, projektové myslenie, dôveryhodnosť, serióznosť, rýchle reakcie na požiadavky zákazníkov, schopnosť dlhodobo pracovať na dosiahnutí výsledkov sú predpokladom úspechu na tejto pozícii.

Ponúkame individuálny prístup, nadšený kolektív pozitívne naladených spolupracovníkov, aj priestor pre sebarealizáciu a ďalší rast.

Pracovný čas je flexibilný vzhľadom k možnostiam návštev zákazníkov, schopnosť hľadania riešení. Optimalizácia trás pri jazdách za zákazníkom, neustále hľadanie konsenzu, dajú do tejto práce pravidelnosť a zabránia chaotickému jazdeniu po celom trhu.

Vhodné pre muža aj ženu.

- Získaj príležitosť pracovať pre stabilnú spoločnosť s dlhoročnou históriou na trhu.

- Ponúkame ti flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať aj z domu.

- Získaj prístup k moderným technológiám a nástrojom, ktoré ti pomôžu byť efektívnejší/á v práci.

- Môžeš sa zapojiť do rozsiahlych projektov a získať skúsenosti z oblasti obchodu a marketingu.

- Zaručujeme ti pravidelné školenia a možnosť rastu a kariérneho postupu v rámci spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketing, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodník, obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť predajných techník, vedieť si vybudovať dôveru u zákazníka, preukázať naše schopnosti a prednosti  a samozrejme schopnosť predať technické riešenie (projekt)

• Time management
• Multitasking
• Proaktívny prístup k práci

• Tímový hráč, schopnosť efektívne spolupracovať s internými aj externými spolupracovníkmi za účelom dosiahnutia najlepších výsledkov v regióne
• Veľmi dobre komunikačné schopnosti, schopnosť počúvať a vnímať požiadavky zákazníka
• Samostatný prístup k práci
• Odolnosť voči stresu

• Nadštandardné úsilie prináša nadštandardné výsledky

Sme mladá dynamická obchodná firma v oblasti smart energií. Šetríme firmám energiu v oblasti fotovoltaiky, batériových úložísk, nabíjacích staníc elektromobilov, modernizácii osvetlenia a automatizovaného riadenia osvetlenia.
ID: 4794553  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac