Koordinátor - ak máte prax 1 rok ako výrobný pracovník na linke , môžte sa uchádzať o prácu parťáka

IC - AUMONT, s.r.o.

Miesto práce
Trnava ul: Automobilová, Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Mzda na trojzmennú prevádzku od 943€ brutto do 1032€ brutto (cca 784€ netto)+ nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- školí nových zamestnancov na výrobných linkách
- pomáha v prípade ťažkostí
- pozná všetky pozície svojho pracovného modulu
- zabezpečuje potreby svojho tímu
- zabezpečuje plynulí chod výroby na svojom úseku
- v týme má max 5 zamestnancov

-13. plat
- nočné príplatky
- BONUS za odporučenie známeho 80 € k výplate za odpracovanie 3. mesiacov na
pracovnú zmluvu
- možnosť rozhodnúť sa pracovať buť na 3 zmeny počas týždňa, alebo pracovať len víkendové zmeny ( 2 dni v týždni )
- možnosť vyplatenia zálohy týždenne na bankový účet
- UBYTOVANIE prvý mesiac ZADARMO
- možnosť prebratia do kmeňového stavu
- možnosť kariérneho postupu
- práca v stabilnej spoločnosti
- strava zabezpečená zamestnávateľom priamo na prevádzke
- možné nadčasy

Požadovaná prax - 1. rok ako výrobný pracovník na linke. Ak ste už pracovali na linke viete čo táto práca obnáša , máte šancu nastúpiť na vyššiu pozíciu. Ak nechcete zostať celý život, len robotník chytte sa šance. Všetko budete zaučený .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.12.2017 (ostáva ešte 33 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná, patrí medzi najväčších výrobcov áut na Slovensku a pri výrobe využíva najmodernejšie technológie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- ochota pracovať na zmeny
- ochota pracovať v stoji
- zodpovedný prístup k práci, precíznosť,

Spoločnosť vykonáva činnosť agentúry dočasného zamestnávania na základe platného povolania od UPSVaR.
Navštívte nás na www.ic-aumont.sk
Spolupráca s nami Vám zaistí:
- výplatu vždy do 15. dňa v mesiaci na Vašom účte
- koordinátora, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IC-AUMONT, s.r.o.
Sov. hrdinov 200
089 01 Svidník
ID: 3237182   Dátum zverejnenia: 8.11.2017