Vodič vysokozdvižného vozíka - DHL Exel Slovakia, s.r.o

IC - AUMONT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda 850,10 Eur/mesiac + príplatky za nočnú, poobednú a konti prevádzku, osobné ohodnotenie, dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame záujemcom o zamestnanie prácu vodiča vysokozdvižného vozíka.

- ak dovedieš kamaráta získaš 200,- Eur
- osobné ohodnotenie
- dochádzkový bonus
- dlhodobé dočasné pridelenie
- prestup do kmeňového stavu
- zabezpečené ubytovanie
- príspevok na ubytovanie za každú odpracovanú hodinu základného fondu

Informácie o výberovom konaní

www.ic-aumont.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- prax vo vedení VZV výhodou

Spoločnosť vykonáva činnosť agentúry dočasného zamestnávania na základe platného povolania od UPSVaR.
Navštívte nás na www.ic-aumont.sk
Spolupráca s nami Vám zaistí:
- koordinátora, ktorý sa o vás postará počas celého pracovného procesu,
- vyriešenie pracovných legislatívnych záležitostí,

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IC-AUMONT, s.r.o.
Sov. hrdinov 200
089 01 Svidník
ID: 1145770   Dátum zverejnenia: 19.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda 850,10 Eur/mesiac + príplatky za nočnú, poobednú a konti prevádzku, osobné ohodnotenie, dochádzkový bonus