SUBWAY Sandwich Artist

Ibyx, s.r.o.

Europa SC, Na Troskách 25, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
do 4 eur (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a komunikatívneho kolegu do nášho teamu v reštaurácií SUBWAY Europa SC!

Náplň práce pozostáva z komunikácie so zákazníkmi, prípravy rozmanitých sendvičov z kvalitných a čerstvých surovín, práce s peniazmi a pokladňou, zodpovednosti za čistotu a poriadok v reštaurácii, preberanie a kontrola tovaru.

Pridaj sa k nám a zistíš, že práca v SUBWAY® ti prinesie nové skúsenosti a skvelé zážitky!

- práca v jednej z najdynamickejšie rastúcich spoločností na svete (viac ako 44.200 reštaurácií vo svete)
- mladý, dynamický a priateľský kolektív
- flexibilný pracovný čas
- dobrá nálada vo veselom teame
- bezplatné poskytnutie uniformy
- možnosť kariérneho a osobného rastu
- teambuildingy
- zamestnanecké zľavy a bonusy

V pripade, ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím štrukturovaný životopis najlepšie s fotkou na doleuvedený email.

Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nezaleží na vzdelaní a pracovných skúsenostiach, dôležité je ukázať schopnosti a výsledky
- spoľahlivosť a profesionálne vystupovanie
- komunikatívnosť a výborný zákaznícky servis
- zmysel pre čistotu a teamovú prácu
- odvahu, všetko potrebné Vás naučíme
- zodpovednosť a samostatnosť
- lojálnosť
- dodržiavanie štandartov daných spoločnosťou

Spoločnosť Ibyx s.r.o. prevádzkuje reštauráciu značky SUBWAY®. SUBWAY® je najväčším franchisingovým reťazcom na svete pradávajúcim sendviče s viac ako 44 200 reštauráciami. Všetky sendviče sa vyrábajú z kvalitných a čerstvých surovín pripravovaných priamo v predajni. Prvá reštaurácia bola otvorená v roku 1965 čo znamená, že SUBWAY® ponúka viac ako 49 rokov skúseností v tejto oblasti. Tento fakt, spolu so skvelým teamom prináša úplne nový rozmer v oblasti rýchleho občerstvenia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2359734  Dátum zverejnenia: 15.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: do 4 eur (brutto)