Účtovníčka

IBO s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 50, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacv závislosti od skúseností + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie DPH, KV DPH, Súhrnného výkazu, OSS;
- párovanie salda dodávateľov a odberateľov;
- príprava podkladov a analýzy podľa požiadaviek;
- účtovanie majetku a odpisov majetku v zmysle platnej legislatívy;
- účtovanie a riešenie pridelených účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva (program Money S5);
- spracovanie daňových priznaní (daň z príjmu, daň z motorových vozidiel atď);
- kontrola daňových dokladov;
- pravidelná inventarizácia účtov hlavnej knihy;
- spracovanie mzdovej a personálnej agendy pre zamestnancov spoločnosti;
- príprava štatistických výkazov;
- komunikácia s úradmi, finančnými inštitúciami, audítormi;
- sledovanie aktuálnych zmien v legislatíve a predpisoch týkajúcich sa účtovníctva, daní a miezd;
- vedenie jednoduchého účtovníctva výhodou (program Alfa);
- skúsenosti s Money S5 veľkou výhodou
- a iné

- ponúkame prácu v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti a v priateľskom kolektíve
- možnosť vlastného rozvoja, kariérneho rastu a sebarealizácie
- odborné školenia

Vážime si tvoj záujem o prácu v našej spoločnosti a vopred ďakujeme všetkým záujemcom.
Životopis v slovenskom jazyku nám pošli e-mailom prostredníctvom online formulára nižšie.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované v zmysle zákona o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Money S5 - Základy
Podvojné účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Expert
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Ak máš dostatočné znalosti a skúsenosti v podvojnom účtovníctve, tak si to práve Ty koho hľadáme.
Vyžadujeme tiež:
- samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
- precíznosť a logické myslenie
- lojalitu a diskrétnosť
- komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
- odolnosť voči stresu, vysoké pracovné nasadenie

Sme rodinná slovenská firma aktuálne pôsobiaca v 5-ich európskych krajinách, s viac ako 90 zamestnancami a obratom cez 15 mil € ročne.

Maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v oblasti poľovníctva, záhradnej, lesnej a komunálnej techniky, potrieb pre prácu v lese, doma a na záhrade. Lesnícka činnosť a doprava dreva. Piliarska výroba reziva a výroba palivového dreva.

Fotografie z IBO akcií, predajní, výstav, a pod. nájdete tu: https://www.ibo.sk/fotogaleria

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4098327  Dátum zverejnenia: 31.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac