Asistent/ka nákupu

IBO s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 200 EUR/mesiac+prémie (mzda bude dohodnutá v závislosti od predchádzajúcich skúseností, hornú hranicu si stanoví človek sám svojím výkonom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si poľovník a túžiš po práci, v ktorej môžeš dennodenne komunikovať s dodávateľmi doma aj v zahraničí, vyjednávať nákupné ceny a riešiť nové kolekcie na nadchádzajúcu sezónu... Poď sa venovať svojmu hobby a tvoja práca ti bude aj zábavou :-)

Čo bude náplňou tvojej práce?

- sledovanie dodacích termínov, cien, prísun tovaru podľa požiadaviek predaja
- udržiavanie pozitívnych partnerských vzťahov s dodávateľmi na lokálnej a medzinárodnej úrovni (komunikácia aj v anglickom jazyku)
- obchodné vyjednávania s dodávateľmi nielen zo Slovenska, ale aj iných krajín po celom svete (komunikácia aj v anglickom jazyku)
- vypracovanie analýz a príprava reportov, databázy a práca s dátami v systéme - toto všetko vás naučíme
- spracovanie a vyhodnocovanie cenových ponúk
- vytváranie plánu nákupu tovaru a sledovanie zásob tovaru na sklade
- testovanie noviniek
- efektívne nastavovanie skladového a objednávkového systému

Nutná znalosť anglického jazyka.

Žiadosť a životopis posielajte iba e-mailom na [email protected]

Zaujímavé bonusové ohodnotenie, kedy si strop stanovuješ len ty sám
Výrazné zamestnanecké zľavy na produkty
Firemný notebook
Firemný telefón
Príspevok na stravovanie
Unikátna možnosť osobného a kariérneho rastu
Možnosť stabilnej a dlhodobej práce v TOP firme v poľovníckom segmente
Jedinečná príležitosť testovať a používať obľúbené poľovnícke a outdoorové produkty renomovaných svetových značiek
Firemné akcie
Firemná "uniforma" - pohodlné firemné oblečenie, ktoré ťa ale nútiť nosiť nebudeme
Super kolektív v rodinnej firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľovníctvo, Outdoor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti obchodu a nákupu, znalosť poľovníctva výhodou

- analytické a logické myslenie
- dynamika a flexibilita
- komunikačné a vyjednávacie zručnosti
- lojálnosť, dôslednosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

Sme rodinná slovenská firma aktuálne pôsobiaca v 5-ich európskych krajinách, s viac ako 90 zamestnancami a obratom cez 15 mil € ročne.

Maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v oblasti poľovníctva, záhradnej, lesnej a komunálnej techniky, potrieb pre prácu v lese, doma a na záhrade. Lesnícka činnosť a doprava dreva. Piliarska výroba reziva a výroba palivového dreva.

Fotografie z IBO akcií, predajní, výstav, a pod. nájdete tu: https://www.ibo.sk/fotogaleria

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3981259  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac