Define your career today.
Explore opportunities now.
Primary job category
Finance, IT Specialist
Place of work
Bratislava
Contract type
full-time
Salary (gross)
Salary starting from 2.000 EUR gross/month, depending on relevant experience

Finance Transformation IT Developer

IBM Finančné centrum je neoddeliteľnou súčasťou korporácie a pokrýva všetky geografické a obchodné jednotky v rámci IBM. Finančný tím je považovaný za kľúčového hráča v dosahovaní úspechu našej spoločnosti a strategického finančného poradcu pre podnikanie.
V našich tímoch podporujeme inovatívne myslenie, poskytujeme príležitosti na vzdelávanie a rozvoj zručností. Podporujeme integráciu do našej organizácie a kladieme veľký dôraz na rozvoj ľudí a plánovanie kariéry.

Pre naše finančné centrum hľadáme IT developera, ktorý nám pomôže s transformáciou a automatizáciou finančných procesov.

Vaša náplň práce:
- Automatizácia procesov v rámci finančnej organizácie
- Pomoc pri zjednodušovaní technických postupov, procesov a nástrojov
- Zavádzanie nových riešení do finančných procesov
-Vývoj a poskytovanie vhodných riešení pre zamestnancov v oblasti financií

Požadované zručnosti:
- Vývoj webových aplikácii pomocou HTML5 / JavaScript / Node.Js, React, Angular
- Skúsenosti s databázovými jazykmi SQL a NoSQL (Db2, MySQL, Cloudant, MongoDB)
- Používanie webových služieb SOAP a REST
Uprednostnení budú kandidáti, ktorí majú povolenie pracovať v rámci EÚ.

Platové ohodnotenie od EUR 2.000 brutto / mesačne, v závislosti od relevantnej praxe, úrovne jazyka a ďalších zručností podľa požiadaviek na danú pozíciu.
Additional information
IBM is committed to creating a diverse environment and is proud to be an equal opportunity employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, gender, gender identity or expression, sexual orientation, national origin, genetics, disability, age, or veteran status.
ID: 3484577  Dátum zverejnenia: 4.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Salary starting from 2.000 EUR gross/month, depending on relevant experience