Primary job category
Finance
Miesto výkonu práce
Bratislava
plný úväzok
Plat
od EUR 1.100 brutto / mesačne, v závislosti od relevantnej praxe, úrovne jazyka a ďalších zručností podľa požiadaviek na danú pozíciu

Účtovný analytik

Staň sa súčasťou najväčšieho účtovného centra IBM.

IBM účtovnícke centrum je neoddeliteľnou súčasťou spoločnosti IBM a zahŕňa všetky krajiny a obchodné oddelenia. Sme považovaní za kľúčového hráča pre úspech našej spoločnosti a strategického finančného poradcu pre business.

Náplň práce:

- Dohliadanie na správne vedenie účtovníctva
- Riešenie komplikovanejších účtovných prípadov
- Navrhovanie zjednodušení
- Spolupráca na účtovnej uzávierke
- Príprava podkladov pre audit
- Analýza finančných dát
- Monitorovanie toku dát
- Implementácia zmien s dopadom na účtovníctvo
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Účasť na interných projektoch
- Reporting

Požiadavky:

- Vzdelanie ekonomického smeru
- Teoretické vedomosti z účtovnej oblasti sú podmienkou
- Praktické skúsenosti z účtovnej oblasti sú výhodou
- Angličtina na komunikatívnej úrovni
- Analytické myslenie
- Schopnosť vidieť veci v súvislostiach
- Tímová spolupráca

Pozri si ponuku ďalších našich benefitov:

• Atraktívne finančné ohodnotenie od EUR 1100 brutto / mesačne, v závislosti od relevantnej praxe, úrovne jazyka a ďalších zručností podľa požiadaviek na danú pozíciu
• Ročné bonusové ohodnotenie podľa výkonu
• Pravidelné prehodnotenie platu
• Dotované stravné lístky
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť práce z domu (homeoffice)
• Tri dni dovolenky navyše
• Tri dni voľna na osobné účely
• 100% finančná kompenzácia počas PN
• Životné poistenie a príspevok do tretieho piliera
• Súkromné zdravotné stredisko
• Dlhodobý kariérny rozvoj a možnosť internej rotácie
• Rôzne interné aj externé školenia a prístup k 5000 e-learningovým kurzom
• Bonus za odporučenie známeho
• Multisport karta
• Špeciálne IBM zľavy
Prehlásenie o rovnosti príležitostí
Spoločnosť IBM sa snaží vytvárať diverzifikované prostredie a je hrdá, že sa môže radiť medzi zamestnávateľov, ktorí podporujú rovnosť príležitostí. Všetci kvalifikovaní uchádzači budú posudzovaní bez ohľadu na rasu, farbu pleti, vierovyznanie, pohlavie, sexuálnu identitu alebo orientáciu, národnostný pôvod, genetické vlohy, zdravotné postihnutie a vek. Spoločnosť IBM sa tiež zaviazala dodržiavať všetky postupy spravodlivého zamestnávania z hľadiska občianskej príslušnosti a prisťahovalectva.

Be a part of something great at IBM

Imagine a world where inspired ideas and innovative technology combine to create a smarter, more sustainable future. Welcome to the world of IBM.

Connect with us:

Do your best work ever.
ID: 3410174   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od EUR 1.100 brutto / mesačne, v závislosti od relevantnej praxe, úrovne jazyka a ďalších zručností podľa požiadaviek na danú pozíciu