1 000 - 1 400 EUR

Asistentka obchodného riaditeľa

IBA CZ, s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie nových nových obchodných príležitostí (sociálne siete, internet, databáza firiem, osobné kontakty, Úrad pre verejné obstarávanie)
- Spravovanie aktuálnych klientov
- Komunikácia s klientmi (obnovovanie/udrzanie kontaktu cez e-maily, telefonicku komunikáciu)
- Vypracovávanie cenových ponúk na základe požiadaviek zákazníkov
- Obchodné ponuky (príprava podkladov, zodpovednosť za kompletizáciu dokumentov, koordinácia termínov/deadlinov)
- Faktúry a objednávky (+ kontrola a zodpovednosť za pravidelné mesačné/ročné platby)
- Práca s firemným CRM
- Komunikovanie s dodávateľmi a odberateľmi spoločnosti
- Plánovanie porád IBA SK a vypracovanie zápisov z porady

Administratívna práca
- tvorba, spracovávanie a evidencia objednávok, faktúr, zmlúv, dokumentov, podkladov
Stravné listky pre zamestnancov prebratie, prerozdelenie
- Informácie o produktoch a službách – kontrola a zodpovednost za aktualnost udajov (Produktové listy, príprava a distribúcia)

Praca v systémoch
- JIRA, CRM, Notes, Sharepoint, Excel, Word, PowerPoint

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1100

- Menší kolektív s priateľskou atmosféru – to vše pravidelne zdokonaľujeme a prehlbujeme na teambuildingových akciách
- Motivujúci prostredí s najmodernejšími technológiami
- Zaujímavé finanční ohodnotení
- Jazykové kurzy
- Stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

IBA Slovakia je technologická spoločnosť, ktorá sa špecializuje na poskytovanie služieb v oblasti softvéru. Je súčasťou nadnárodnej aliancie IBA Group, jedného z najväčších dodávateľov ICT v strednej a východnej Európe.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Radlická 751/113e
158 00 Praha 5
Česká republika

Kontakt

ID: 3740464   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100