Java EE developer, Brno, portálové projekty

IBA CZ, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme anglicky nebo německy hovořící kolegy pro práci na některém z řady našich projektů.

Kandidát získá možnost se rozvíjet v oblastech jako jsou Java EE, FileNet, Portály nebo BI.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí stabilní nadnárodní společnosti, v ČR od 1999
* dobré platové podmínky, ocenění nadstandardně odvedené práce, prémie
* spolupráce na zajímavých projektech
* přímý přístup k SW dokumentaci, vzdělávacím kurzům a literatuře podle potřeb a zájmů
* k dispozici vlastní technická knihovna a know-how společnosti
* profesní rozvoj dle schopností pracovníka, možnost získání certifikací
* částečně flexibilní pracovní doba
* výkonný HW pro vývoj k dispozici
* kanceláře s dobrou dopravní dostupností

Informace o náboru

CV zašlete v anglickém jazyce spolu s českou nebo slovenskou verzí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

UNIX/Linux - Základy
Java EE - Pokročilý

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
* demonstrovatelnou pokročilou znalost Java EE a některých přidružených technologií
* komerční zkušenosti s vývojem aplikačního software
* schopnost pracovat samostatně
* schopnost a ochotu pohotově analyzovat a řešit chyby a produkční problémy
* časovou flexibilitu
* alespoň pasivní znalost angličtiny

* pokročilou znalost SQL, případně PL/SQL
* schopnost a ochotu se učit novým věcem (např. Java Portály nebo Business Intelligence)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Chcete pracovat na zajímavých projektech?

Jsme přední technologická společnost zabývající se vývojem softwaru a poskytováním komplexních IT řešení. Mezi naše klienty patří společnosti jako T-Mobile, Barum Continental, Ředitelství silnic a dálnic nebo Česká národní banka. IBA CZ s.r.o. je součástí nadnárodní aliance IBA Group, avšak v ČR si díky naším velkým úspěchům a talentu našich zaměstnanců již déle jak 20 let zachováváme vlastní řízení.

Klademe důraz na osobní rozvoj.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1286988  Dátum zverejnenia: 2.7.2012  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou