SAP administrátor, bázový konzultant

IB Systems s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 400 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza technických problémov SAP systémov,
- hľadanie riešení, zadávanie požiadaviek na ďalšie kompetentné technické tímy,
- spolupráca na implementáciách nových funkčností SAP systémov
- realizácia špecifických nastavení systému
- testovanie zmien a podpora pri nasadzovaní zmien na základe dohodnutých štandardov zákazníka
- participácia na zlepšovaní a optimalizácií prostredia IS zákazníka
- tvorba technickej a užívateľskej dokumentácie

možnosť pridelenia služobného vozidla aj na súkromné účely

Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Od kandidáta očakávame ochotu a snahu riešiť zadané úlohy, zodpovednosť, znalosť SAP technologií.

Vhodný kandidát riešil incidenty SAP systémov, robil monitoring SAP systémov, vie nájsť príčinu neúspešného ukončenia jobu, príčinu dumpu, zvládne jednoduchý debug ABAP kódu, nahrával transport a supportpacky, vie aké transakcie mu pomôžu nájsť problém s funkčnosťou systému.

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti SAP poradenstva.
ID: 3984702  Dátum zverejnenia: 9.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac