Senior účtovník/-čka

Grant Thornton Slovensko

Miesto práce
Staré mesto, centrum, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

kompletné vedenie a kontrola správnosti účtovníctva viacerých spoločností, kontrola účtovnej závierky a výpočtu dane

výhodné platové podmienky, možnosť odborného rastu, školenia, jazykové kurzy

C.V. a sprievodný list v slovenskom a nemeckom/anglickom jazyku pošlite na uvedenú adresu. Odpovieme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo a dane

Počet rokov praxe

5

Znalosť zákona o dani z príjmov a dph podmienkou, ovládanie nemeckého jazyka výhodou.

Grant Thornton je siedma najväčšia medzinárodná poradenská spoločnosť na svete s pobočkami po celom svete. Na Slovensku si Grant Thornton za posledné tri desaťročia vybudoval silnú pozíciu v oblasti daňového poradenstva, auditu, účtovníctva a mzdového účtovníctva. Už niekoľko rokov poskytujeme komplexné služby aj v oblasti podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Spoločnosti Grant Thornton na Slovensku v súčasnosti zamestnávajú spolu cez 80 zamestnancov. K viac ako 700 klientom patria dôležité verejné a súkromné entity a taktiež veľa medzinárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 802744  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou