Vedúci Údržby

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park 1006, Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiac+ 12,5% výkonnostný bonus, mzda závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi údržbu a starostlivosť o všetky technické zariadenia v halách D1,D3, tak aby bola zachovaná technická spôsobilosť a výborný stav zariadenia
- vykonáva činnosti, ktoré vedú k predchádzaniu prestojov a minimalizuje vzniknuté prestoje
- riadi, koordinuje a zadáva práce vedúcim údržby haly poprípade zmenovým majstrom
- následne kontroluje vykonanú prácu a kvalitu jej prevedenia
- zabezpečuje vykonanie dennej , preventívnej ale aj a ročnej prehliadky
- zaisťuje také zmeny, ktoré vedú k zlepšeniu kvality, produktivity práce, celkovej efektivity práce
- minimalizuje činnosti, ktoré neprinášajú pridanú hodnotu
- dohliada, aby personálne obsadenie dielne bolo optimálne z hľadiska plnenia pracovných úloh, kvality a vytvorenia dobrej pracovnej atmosféry
- zaisťuje dodržiavanie a dodržuje BOZP a PO
- zabezpečuje denné hlásenie nadriadenému
- dennou činnosťou zabezpečuje ciele firmy
- motivuje zamestnancov k dosahovaniu stanovených cieľov a k postupnému naplňovaniu politiky kvality
- zabezpečuje hodnotenie zamestnancov
- zoznamuje svojich podriadených s predpisovou dokumentáciou, aktuálnymi cieľmi a politikou kvality, navrhuje ohodnotenie prémiovej zložky mzdy podriadených zamestnancov v zmysle platnej organizačnej štruktúry a podáva návrhy upozornenie podriadených zam. na porušenie pracovnej disciplíny opatrenia
- riadi činnosť svojich podriadených
- podľa potreby vykonávanie i ďalších činností podľa pokynov nadriadeného v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve

- Práca v medzinárodnej stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona
- Letný a zimný fin. bonus
- Mesačné prémie
- Príspevok na dopravu
- Príspevok na stravovanie
- Vernostny bonus podľa dĺžky odpracovaných rokov
- Príspevok zamestnávateľa do 3. Piliera
- Firemné akcie
-Cafetéria
-Pružná pracovná doba

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím na uvedenú adresu Váš životopis v slovenskom jazyku spolu s uvedením pracovnej pozície o ktorú máte záujem. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Experience (Skúsenosti): prax na podobnej pozícii, odborné znalosti z mechaniky a elektriky
Personal skills (Osobnostné požiadavky): zodpovednosť, lojálnosť, komunikatívnosť, logické myslenie, organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu, vedenie ľudí a riešenie konflikov
Languages (Jazyky): ovládanie dvoch cudzích jazykov (min. jeden svetový)
Additional knowledge (Ďalšie znalosti): PC (MS Office)

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov. Momentálne spoločnosť zamestnáva cca 1300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3186162  Dátum zverejnenia: 2.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac