Vodič VZV

IAC Group (Slovakia) s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park 1006, Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
903 EUR/mesiac+10% dochadzkový bonus + trieda + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie vysokozdvižných, paletových, vychystávacích a systémových vozíkov
- vykladanie a nakladanie paliet s tovarom z/na korbu vozidiel
- vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru v rámci skladu
- zásobovanie montážnych liniek materiálom
- vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla
- práca v trojzmennej prevádzke

- 5 dní dovolenky navyše
- zimný a letný bonus (13, 14 plat - vyplácaný podľa hodnotiacich kriteríí spoločnosti)
- dochádzkový bonus
- Hodinový príplatok za Triedu ( A,B,C,D,E)
- Príplatky nad rámec zákona za prácu v poobednej a v nočnej zmene
- Príplatky za špeciálne činnosti
- Možnosť práce nadčas
- Poskytnutie ubytovania

Udeľujem týmto súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v osobnom profile, resp. životopise podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a Nariadenia európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov), zamestnávateľovi IAC Group (Slovakia) s.r.o., IČO: 35798513, na účely ich zaradenia do evidencie uchádzačov o prácu a obsadenia voľných pracovných miest. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné. Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu 3 rokov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, videoživotopisu alebo informácie o zdravotnom stave, patria do osobitnej kategórie osobných údajov.
Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, správne a úplné a ich poskytnutie je dobrovoľné. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov.
Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať môžeme iba tým, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

nezáleží na odbore vzdelania

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

platný preukaz na VZV (prax pri obsluhe VZV - podmienkou)
fyzická zdatnosť
ochota pracovať na zmeny
zodpovednosť
flexibilita

Spoločnosť IAC Group (Slovakia) s.r.o. je svetovým dodávateľom interiérových automobilových systémov. Výrobné a montážne závody spoločnosti sa nachádzajú v 21 európskych krajinách. Výrobný závod v Lozorne je zameraný na výrobu interiérových obkladov do automobilov. Momentálne spoločnosť zamestnáva cca 1300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2155845  Dátum zverejnenia: 17.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 903 EUR/mesiac