Staň sa súčasťou nášho tímu ako backend developer

i4Industry s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 700 - 2 200 EUR/mesiac- ročný bonus - mzda môže byť upravená na základe praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho tímu ako backend developer a uži si:

- Prácu v mladom tíme, ktorý sa zameriava na vývoj softvérových riešení pre malých a stredných priemyselných výrobcov v oblasti technológií povrchových úprav v prostredí priemyselnej automatizácie.

- Možnosť vývoja, zlepšovania funkčnosti a údržby backendu našej vlastnej platformy IIoT.

- Spoluprácu na architektúre projektu a aktívne zapojenie do tímu, ktorý integruje komplexný riadiaci software.

- Riešenie problémov a tvorbu a špecifikáciu dokumentácie k dodaným riešeniam.

Ak hľadáte komorné pracovné prostredie a menší tím kolegov, v ktorom nebudete iba číslo, dajte nám o sebe vedieť. Budete pracovať v tíme, ktorý sa nebojí nových výziev a inovácií.

Ďalšie príklady typickej náplne práce pre pozíciu backend developer:

- Vývoj nových funkcií a vylepšovanie existujúcich funkcií na platforme IIoT.

- Integrácia nových komponentov do backendu a testovanie ich funkčnosti.

- Spolupráca s tímom frontend developerov pri implementácii nových funkcií do užívateľského rozhrania.

- Optimalizácia a zabezpečenie bezpečnosti backendu a jeho integrácie s inými systémami.

  • Prácu v mladom, menšom kolektíve s priateľskou atmosférou,

  • Priestor pre kreativitu a individuálny prístup,

  • PC/mobilný telefón aj na súkromné účely,

  • Podpora športových aktivít zamestnancov - Multisport kartička,

  • Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu prostredníctvom školení,

  • Práca na projektoch pre významných zákazníkov v rámci EU,

  • Bonus za odporučenie vhodného kandidáta.

  • Možnosť pracovať full remote, prípadne v office BA/KE

  • Sickday 4x ročne

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

 Hľadáme tímového hráča/hráčku, ktorý/á:

- plynulo komunikuje v anglickom jazyku

- má skúseností ako backend developer s PHP a MySQL

- má pokročilú znalosť OOP princípov

- prináša so sebou skúsenosti a znalosti s bezpečnosťou webových aplikácií

- je samostatný, s citom pre detail

- je proaktívny a má chuť sa stále zdokonaľovať a učiť sa

- má analytický prístup

- práca je vhodná aj pre šikovného študenta/ študenta končiaceho ročníka, s praxou

Uvítame:

- skúsenosti s aplikáciami Symphony a Doctrine

- znalosť rozhrania REST API

- skúsenosti s produkciou služieb AWS

- dokumentácia OpenAPI 3

- skúsenosti s automatizovaným testovaním (PHPUnit, Codeception...)

- skúsenosti s prácou s Unix a Bash

Spoločnosť i4Industry s.r.o. je spoločnosť, ktorá reprezentuje dlhoročné skúsenosti v oblasti priemyselnej automatizácie. Ponúka produkty a služby v oblasti vývoja komplexného softvéru pre priemysel a mechanických a elektrických inštalácií v krajinách EÚ.
www.i4industry.eu

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktor Kassa
E-mail: poslať životopis
ID: 4795787  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac