Projektový asistent/asistentka

i4Industry s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
1 300 EUR/mesiacMzda môže byť upravená na základe praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše projekty týkajúce sa výstavby priemyselnej technológie v oblasti dopravníkových systémov a logistických centier, v našom tíme vytárame novú pracovnú príležitosť. Ak oceníš dynamické pracovné prostredie, aktívne ovládaš anglický, prípadne nemecký jazyk a hľadáš priestor pre sebarealizáciu, daj nám o sebe vedieť! Na tejto pozícií budeš zodpovedať za:• Plánovanie a organizáciu pracovných ciest,• Detailnú koordináciu a organizáciu pracovných tímov,• Plánovanie a koordináciu ubytovania pre zamestnancov na projektoch v zahraničí,• Príprava podkladov pre cestovné a iné operatívne náklady,• Prípravu, zber a kontrolu podkladov do účtovníctva,• Komunikáciu s našimi dodávateľmi na dennej báze,• Ďalšie administratívne činnosti, podľa potreby, • V prípade potreby krátkodobé pracovné cesty v rámci Slovenska a EU.

Čo ponúkame? • Prácu v mladom, menšom kolektíve s priateľskou atmosférou,• Možnosť práce z domu •  Priestor pre kreativitu, hľadanie lepšej cesty a zavádzanie nových riešení,• Príležitosť spoznať inovatívne prostredie automatizácie v priemysle,• Príležitosť aktívne využiť znalosť anglického/nemeckého jazyka• PC/mobilný telefón aj na súkromné účely,• Podpora športových aktivít zamestnancov - Multisport kartička, • Možnosť ďalšieho odborného rastu prostredníctvom atraktívnych projektov,• Bonus za odporučenie vhodného kandidáta,• Ročný bonus

V prípade, ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, prosím zašli nám Tvoj životopis v slovenskom jazyku.
Vzhľadom na počet kandidátov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určite od teba budeme očakávať, že:
• budeš samostatný/samostatná s citom pre detail,
• si schopný/schopná aktívne komunikovať anglickom/nemeckom jazyku - podmienka
• budeš mať tímového ducha,
• budeš proaktívný/prokatívna s chuťou učiť sa nové veci,
• máš výborné komunikačné schopnosti a to v písomnom, aj telefonickom prejave,
• ľudia a klienti budú pre teba na prvom mieste,
• budeš flexibilný/felxibilná, so schopnosťou adaptovať sa na časté zmeny,
• budeš dôsledný/dôsledná a skvele si odmanažuješ svoj pracovný čas,
• disponuješ znalosťou práce s počítačom – excel&word sú pre nás na tejto pozícií dôležité,

Spoločnosť i4Industry s.r.o. je spoločnosť, ktorá reprezentuje dlhoročné skúsenosti v oblasti priemyselnej automatizácie. Ponúka produkty a služby v oblasti vývoja komplexného softvéru pre priemysel a mechanických a elektrických inštalácií v krajinách EÚ.
www.i4industry.eu
ID: 4641141  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac