Back office špecialista

i4Industry s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
1 400 EUR/mesiac- mzda môže byť upravená na základe praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nechýba ti zmysel pre detail a žiadne zadanie ti nie je cudzie? Hľadáš komorné, priateľské, pracovné prostredie a zároveň priestor pre rozvoj svojho kreatívneho potenciálu? V našom tíme je príležitosť pre samostatnú, precíznu, iniciatívnu a komunikatívnu osobu, s pozitívnym vzťahom k sociálnym médiám. Daj nám o sebe vedieť!

Táto pracovná pozícia je o:

*Plánovaní stretnutí a evidencii termínov konateľov spoločnosti

*Podpore nadriadených pri administratívnych činnostiach

*Všeobecnom vedení kancelárie, ktoré pokrýva telefonovanie, objednanie vybavenia, kancelárskych potrieb a spotrebného materiálu

*Komunikácií s úradmi, povinnosťami súvisiacimi s poštou, kuriérskymi službami, bankami, notárskym úradom, atd.

*Správe aktivít v rámci sociálnych sietí (FB/LinkedIn) a firemného marketingu

*Vytváraní a plánovaní príspevkov na sociálnych sieťach

*Travel managemente (rezervácia leteniek, hotelov, áut), vedenie cestovných príkazov

*Organizačnom zabezpečení zahraničných návštev

*Vedení zápisov a kontrole plnenia úloh z porád

*Privítaní klientov a návštevníkov

*Zodpovednosti za vozový park spoločnosti

*Evidencii dochádzky interných zamestnancov a spracovaní podkladov pre mzdovú učtáreň

*Event managemente – organizácií interných podujatí spoločnosti

Čo Ti ponúkame?

*Prácu v mladom, menšom kolektíve s priateľskou atmosférou

*Priestor pre kreativitu, hľadanie lepšej cesty a zavádzanie inovatívnych riešení

*PC/mobilný telefón aj na súkromné účely

*Podpora športových aktivít zamestnancov - Multisport kartička

*Možnosť čerpať home office

*Možnosť čerpať 4x sick day v roku

*Ročný bonus

*Možnosť ďalšieho odborného rastu prostredníctvom atraktívnych projektov

*Finančnú odmenu za odporučenie nového kolegu

*Miesto výkonu práce: Bratislava - Jarovce

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku.
Vzhľadom na počet kandidátov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Administratíva

Počet rokov praxe

2

Hľadáme proaktívneho, kolegu/kolegyňu, ktorý/á

*Ocení príležitosť realizovať sa a nebojí sa iniciovať nové riešenia

*Disponuje skúsenosťami s prácou so sociálnymi médiami

*Má širokú škálu administratívnych skúseností v rýchlo sa rozvíjajúcom podniku

*S vynikajúcu pozornosťou venovanou detailom

*Prináša so sebou skúsenosti s prácou asistenta/asistentky v administratíve alebo kancelárii

*Je organizovaný/á, so schopnosťou priorizovať

*Je zodpovedný/á a spoľahlivý/á

*S vysokou mierou kreativity a samostatnosti

*S vodičským preukazom sk. B

Spoločnoť i4Industry s.r.o. je spoločnosť, ktorá reprezentuje dlhoročné skusenosti v oblasti priemyselnej automatizácie. Ponúka produkty a služby v oblasti vývoja komplexného softvéru pre priemysel a mechanických a elektrických inštalácií v krajinách EÚ.
www.i4industry.eu
ID: 4574784  Dátum zverejnenia: 5.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac