Projektový asistent/asistentka

i4Industry s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacMzda môže byť upravená na základe praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť pôsobiaca v priemyselnom prostredí, v oblasti automatizácie. Keď hovoríme o našich projektoch, máme namysli výrobu, konštrukciu, montáž a oživenie lakovacích liniek. V našom tíme, ktorý organizačne a personálne zastrešuje dané projekty vytvárame príležitosť pre odhodlaného, samostatného a iniciatívneho kolegu s ťahom na bránku. Ak oceníš komornejšie pracovné prostredie a hľadáš dynamickú pracovnú náplň, častú zmenu a priestor pre sebarealizáciu, daj nám o sebe vedieť.
Čo ťa na tejto pozícií čaká?

• Kontaktovanie, koordinácia a organizácia pracovných tímov,
• Kontrola dochádzky externých zamestnancov a súvisiacich faktúr,
• Plánovanie a organizácia pracovných ciest našich pracovných tímov do zahraničia
• Plánovanie a koordinácia ubytovania pre zamestnancov na projektoch v zahraničí,
• Príprava podkladov pre cestovné a iné operatívne náklady,
• Prípravu, zber a kontrolu podkladov do účtovníctva,
• Komunikáciu s našimi zamestnancami/dodávateľmi na dennej báze,
• Ďalšie administratívne činnosti, podľa potreby,
• V prípade potreby krátkodobé pracovné cesty v rámci Slovenska

Čo ponúkame?
• Prácu v mladom, menšom kolektíve s priateľskou atmosférou,
• Priestor pre kreativitu, hľadanie lepšej cesty a zavádzanie nových riešení,
• Príležitosť spoznať inovatívne prostredie automatizácie v priemysle,
• Príležitosť aktívne využiť znalosť nemeckého jazyka
• Možnosť posúvať sa a rozširovať svoje kompetencie,
• PC/mobilný telefón aj na súkromné účely,
• Podpora športových aktivít zamestnancov - Multisport kartička,
• Možnosť ďalšieho odborného rastu prostredníctvom atraktívnych projektov,
• Bonus za odporučenie vhodného kandidáta,
• Home office - 1x do týždňa
• Ročný bonus

V prípade, ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, prosím zašli nám Tvoj životopis v slovenskom jazyku.
Vzhľadom na počet kandidátov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme osobnosť, ktorá je
• samostatná, s citom pre detail,
• má tímového ducha a ťah na bránku
• je proaktívna, čo znamená, že na úlohy nečaká, ale pýta si ich
• nemá problém zdvihnúť telefón a vyriešiť aj nemožné
• flexibilná, so schopnosťou rýchlo sa prispôsobiť častým zmenám na projektoch
• nehľadá prekážky, ale hľadá a navrhuje konkrétne riešenia,
• disponuje znalosťou práce s počítačom – excel & word sú pre nás na tejto pozícií dôležité,
• pozícia je vhodná aj pre absolventa, bez relevantnej praxe, ale s nasadením a odhodlaním.

Spoločnosť i4Industry s.r.o. je spoločnosť, ktorá reprezentuje dlhoročné skúsenosti v oblasti priemyselnej automatizácie. Ponúka produkty a služby v oblasti vývoja komplexného softvéru pre priemysel a mechanických a elektrických inštalácií v krajinách EÚ.
www.i4industry.eu
ID: 4448166  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac