Projektový asistent/asistentka

i4Industry s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacMzda môže byť upravená na základe praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom tíme vytárame novú príležitosť pre šikovnú, samostatnú, precíznu, iniciatívnu a komunikatívnu osobu. Ak oceníš komornejšie pracovné prostredie, v oblasti priemyselnej automatizácie a hľadáš priestor pre sebarealizáciu na zaujímavých projektoch, daj nám o sebe vedieť.
Na tejto pozícií budeš zodpovedať za:
• Kontrolu dochádzky externých zamestnancov a súvisiacich faktúr,
• Plánovanie a organizáciu pracovných ciest,
• Detailnú koordináciu a organizáciu pracovných tímov,
• Plánovanie a koordináciu ubytovania pre zamestnancov na projektoch v zahraničí,
• Príprava podkladov pre cestovné a iné operatívne náklady,
• Prípravu, zber a kontrolu podkladov do účtovníctva,
• Komunikáciu s našimi dodávateľmi na dennej báze,
• Ďalšie administratívne činnosti, podľa potreby,
• V prípade potreby krátkodobé pracovné cesty v rámci Slovenska

Čo ponúkame?
• Prácu v mladom, menšom kolektíve s priateľskou atmosférou,
• Priestor pre kreativitu, hľadanie lepšej cesty a zavádzanie nových riešení,
• Príležitosť spoznať inovatívne prostredie automatizácie v priemysle,
• Príležitosť aktívne využiť znalosť nemeckého jazyka
• Dynamický rozvíjajúce sa pracovné prostredie,
• PC/mobilný telefón aj na súkromné účely,
• Podpora športových aktivít zamestnancov - Multisport kartička,
• Možnosť ďalšieho odborného rastu prostredníctvom atraktívnych projektov,
• Bonus za odporučenie vhodného kandidáta,
• Ročný bonus

V prípade, ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, prosím zašli nám Tvoj životopis v slovenskom jazyku.
Vzhľadom na počet kandidátov, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Určite od teba budeme očakávať, že:
• budeš samostatný/samostatná s citom pre detail,
• si schopný/schopná aktívne komunikovať v nemeckom jazyku
• budeš mať tímového ducha,
• budeš proaktívný/prokatívna s chuťou učiť sa nové veci,
• máš výborné komunikačné schopnosti a to v písomnom, aj telefonickom prejave,
• ľudia a klienti budú pre teba na prvom mieste,
• budeš flexibilný/felxibilná, so schopnosťou adaptovať sa na časté zmeny,
• budeš dôsledný/dôsledná a skvele si odmanažuješ svoj pracovný čas,
• disponuješ znalosťou práce s počítačom – excel & word sú pre nás na tejto pozícií dôležité,

Spoločnoť i4Industry s.r.o. je spoločnosť, ktorá však reprezentuje dlhoročné skusenosti v oblasti priemyselnej automatizácie. Ponúka produkty a služby v oblasti vývoja komplexného softvéru pre priemysel a mechanických a elektrických inštalácií v krajinách EÚ.
www.i4industry.eu
ID: 4395547  Dátum zverejnenia: 22.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac